Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kevés a tej de a tápszert nem...

Kevés a tej de a tápszert nem fogadja el. Most lesz 1 éves. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Reggel szokott cicizni, délutáni alváshoz ,este és éjjel többször is ,de úgy érzem hogy már messze nincs annyi amennyivel jól lakna. A reggeli cicizést el is hagyjuk,látszik hogy azt már nem igényli ellenben az estivel. Több fajta tápszert is próbálgattunk, pizsoma hamit és tejitalt is, de nem fogadja el, vacsorára pedig még nem eszik annyi szilárdat. Próbáltam több cumis üveggel is de semmi. Csak a vizet issza meg.200x kelünk éjjel.


Mit adhatnék neki vacsira amivel jól is lakna? A tejpépeket szereti,de uzsira szoktam adni neki.

Vagy erőltessem a tápszert ?


Köszönöm a válaszokat!


2019. okt. 9. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
érdemes többfajta tápszert kipróbálni, ekkora gyereknek már több fajta ízesítéssel is kapni. ha nem megy, akkor én tejpétet adnám vacsira és uzsonnára mást helyette.
2019. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj tejet vacsizni. Egye azt este, amit ebédre, délután pedig kapjon több tejterméket.
2019. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már nem eröltetném a tápszer, ha a súlya nem indokolja. 1 évesen elég, ha 2-azer szoipizik rendesen.. Ha a több alkalom kitesz 2 rendesen akkor elég. Hozzátáplálással kapjon több tejalapút, akár tejpépet is.
2019. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!