Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában volt a...

Mennyi idős korában volt a "legnehezebb" a babáddal?

Figyelt kérdés
2019. okt. 9. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Az első 4 hét volt nehéz. Nem komplikációmentes sürgősségi császárom volt, a kislányom nem sírt fel.. Szerencsére csak enyhén letapadtak az arc és nyaki izmai amit dévénnyel kezeltünk, de emiatt nem szopizott, csak üvöltött, 2 hétig lázas voltam, fájt mindenem, a kicsivel még nem voltunk összeszokva. Azt gondoltam hogy erőteljes egy újszülött sírása, de az enyém úgy üvöltött rekedt torokhangon mint egy deathmetal énekes. Rövid, de szörnyű hasfájós időszaka volt és nem az az "eszik-alszik" baba volt. Utána kialakult a napirendje, én is jobban lettem, összeszoktunk, már tudtam mikor miért sír, a szoptatással való küzdelmet meg abbahagytam.
2019. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
A szoptatás elkezdése tényleg necces volt, de aztán jól ment, meg amikor járni kezdett, és kétrét görnyedve kellett szaladozni utána. Ez az az időszak, amikor nyaraláskor csak az ember háta barnul le, a hasa meg hófehér marad :-D
2019. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
2 éves a nagy, 8 hónapos a kicsi. Nem volt még igazán nehéz időszak.
2019. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Az első 3 hónap. De különösen az első 8 hét. Sürgősségi császár, koraszüléssel. 3 hét pic. Utána pedig otthon elindult az olyan extrém durva hasfájás, hogy se éjjelem, se nappalom nem volt. Semmilyen csodaszer nem segített, csak az idő. A tejem is elapadt eközben. Olyan fáradt voltam hogy igazából nem is sok mindenre emlékszem. Egy végeláthatatlan napnak tűnt az életem.


Aztán szépen kisimult minden. Bár több emberes baba volt mindigis, azért nem mindegy hogy egész nap követeli a jelenlétem játék közben vagy az, hogy végig üvölti napot.

2019. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Babaként feleannyira nem volt nehéz, mint most 2 évesen.
2019. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mielőtt elindult 2 lábon, kb 1 hónap..( ugyanekkor jött a 3 szemfoga)


2 hét a hasfájós időszakból volt rossz.

Addigra fogadtam el, elsô 2 nap vele sírtam.


Az első 1 hét inkább csak nagyon furcsa volt...


De nem nehéz igazán, vag nem eltem meg annyira nehéznek... Csak eddig a legnehezebbek ezek voltak

2019. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk Is az első pár hónap volt nehéz. Addig, amíg hasfájós volt nagyon nehéz volt. Miután az elmúlt könnyebb lett. Hozzátartozik az is, hogy a kisfiam Koraszülött volt és sokat aggódtam miatta. Most már 14 hónapos és már nem olyan nehézMost már tudom élvezni az anyaságot :)
2019. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Az első fél év. Hasfájós, nem alvós, nyelvfelvágós, nem kakilós, állandó sírós korszak. Most 2éves, most érzem eddig legjobban azt, hogy kiteljesültem mint anya és nem a túlélésre játszok.
2019. okt. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Az első 6 hét hasfájással telt a naggyal. Aztán 2 hósan elkezdett nyálzani, majd 4 hos korától mindig nyüszögött éjjel is a foga miatt. Már 6 éves ész szuper gyerkőc.

A kicsinél 1-1 hét borzaszto, mikor nagyon jön a foga, ő 8 hós, de vele lényegesen könnyebb, mint a nagyobbal volt.

2019. okt. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Az első hónap pokoli volt sárgaság miatt, 1-6 hónapig volt a legkönnyebb, 11-15. hónapig a legnehezebb. 19 hónapos lesz, most azért nehezebb kicsit, mert 22 hetes terhes vagyok és kezdem érezni a "korlátaimat" :)
2019. okt. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!