Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátokkal mit...

8 hónapos babátokkal mit játszotok?

Figyelt kérdés
2019. okt. 11. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mászóversenyt, sütisüti kalácsot, kukucskálást (hol a baba, itt a baba),kockából tornyot építek ő meg egyenként ütögeti le a kockákat.. Vannak játékai, de a hétköznapi tárgyak a legérdekesebbek. Turbó módon mászik, ilyenkor visszakukucskál, hogy utána mászunk e, aztán vigyorog és lohol tovább,néha elbújunk valami mögött és ahogy kikukucskálunk mindig elneveti magát. Elkezdték érdekelni a labdák is. De a legjobban az köti le ha hagyom pakolni.
2019. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából eljátszik magában, lefoglalja magát többnyire. De szoktam neki énekelni, mesét olvasni, mondókákat mondani. Vagy hintáztatni. Persze azért ott szoktam néha vele lenni a játszószőnyegen és ha kezd nyűgös lenni, mutogatom neki a játékait.
2019. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem túl korai játszótérre vinni pl. hintázni?
2019. okt. 11. 21:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az öt hónaposommal is járok játszótérre, hintázunk és csúszdázunk, nyilván úgy hogy én ülök a hintára/csúszdára és ölbe veszem. A hintán mindig megnyugszik, néha el is alszik, a csúszdán meg hatalmasakat kacag. Szeret nagyon mosolyogni a többi gyerekre, gagyog nekik, nagyon élvezi, jó program-hiába kicsi még. Menjetek nyugodtan, élvezni fogja :)
2019. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló mint az előzők, hintázni is szokott már a játszótéren. Csúszdát még nem próbáltuk.
2019. okt. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Mindent, ami érdekli. Ma fakanállal dobolt a padlón, de autót lökdös, kúszóversenyezünk, mikor kutyázik, utánozzuk, vagy kukucskásat, vagy énekelek neki. Táncolunk, ő négykézláb,én térdenállva.
2019. okt. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Meton ***** válasza:
18%

Én sose féltettem annyira a gyerekem, hogy a csúszdán ölbe vegyem. Ha túl parás neki, úgyis jelzi, de ha megszokja, hogy vigyázol rá, akkor később elvárja és az már nem jó. A csúszdán lecsúszik magától is, csak fel kell vinni a tetejére. Fontos, hogy megszokja, hogy bátran csináljon mindent, mert így néznek fel rá később a többiek.

Amúgy lehet vele tornászni. Imádja, ha hintáztatják, dobálják. Illetve általában imádni szokták. Mondjuk felmászott hátul a nyakamba és elöl fejjel lefele jött le. Aztán persze menet közben átfordítottam, és lábra érkezett. Imádott a nyakamba ülni, de ez meg is maradt talán még hat éves koráig is.

2019. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, öt hónapos a lányom. Nem tud még ülni. Te feltennéd az öt hónapos ülni nem tudó gyerekedet a csúszdára egyedül?😆
2019. okt. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, én pl. nem azt írtam hogy nem merem, csak nem próbáltuk még ki...
2019. okt. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8as,itt most 8 hónaposról szól a kérdés. Mi úgy csúsztatjuk, hogy fogjuk 2oldalról, nagyon élvezi. Persze otthoni mini csúszdán a homokozóba🙂
2019. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!