Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatom, hogy melyik?

Honnan tudhatom, hogy melyik?

Figyelt kérdés

Sziasztok

4 hetes a gyermekem. Nem tudom, h fáj a hasa vagy éhes...

Előbb is evett egy keveset, majd pelus ott próbáltuk masszírozni a popót, pocakot, mert befeszítette a testét, lábát húzogatta, erőlködött, sírt.

Aztán végül ráraktam cicire, elhallgatott.

Pedig volt ma 2x nagy kaka


Nemtudom eldönteni sokszor, h éhes vagy fáj.e a hasa. :(

Kap espumisant és active baby flórát, holnap gondoltam ezt a gripe watert venni.


Rossz, h ennyi idős, s még nem ismerem fel igazán a sírását. :(

Sokszor keservesen sír,.s van amikoe a cicit is többször kiköpi, rángatja (lehet hamar elfogy belőle a tej?)

Amúgy 1kg hízásnál tartunk, főként este van ez a rosszabb időszak


Köszi, és bocsi, ha csapongós az írás.


2019. okt. 11. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tipikusan este sír, és a lábait húzkodja az inkább hasfájás, de a cicizés nyugtatja, ezért segíthet a mellretétel is.

Patikában vegyél szélcsövet. 3 brutál hasfájós gyereken vagyok túl, minden löttyöt végigpróbáltam, de csak ez segített.

2019. okt. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a cicit kiköpi büfiztesd meg, hátha az a gond.

Egyébként ismerős. Reggel mindig nagypukikkal ébred a kisfiam. Feszegeti magát, sír, vergődik. Kitől pár pukit és folytatja. De egy idő után minden átmenet nélkül már azért sír, mert éhes.

2019. okt. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából 4 hetesen meg még ő maga se tudja mikor mi a baja. Nekik is tanulni kell, innentől pedig nekünk is nehéz rájönni ha ő maga sem tudja. De pár hét még es letisztul.


De amit leírtál az inkább hasfájósnak tűnik.

2019. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. okt. 12. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!