Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudhatom meg a kislanyo...

Fenyo_csaba kérdése:

Hogyan tudhatom meg a kislanyom vercsoportjat? Parom Arh (D) + En meg 0+ A korhazban nem adtak ki es seholsem szerepel Ilyenkor nem lennenek kotelesek kiadni ellenanyag szurese miatt az ilyen vercsoportnal mint a parome?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 23:59
 1/7 anonim válasza:
0%
Bármelyik doki, gyors tesztel, 1 csepp vérből megmondja.
2019. jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ellenanyag csak akkor kell, ha te rh negatív vagy. Én csak fizetős helyet tudok, ahol megnézik, pedig tényleg csak egy csepp vér kell hozzá.
2019. jan. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Már vagy 20 éve nem csinálnak rutinszerűen vércsoport vizsgálatot nem olcsó, és teljesen felesleges , mert ha vér kell , akkor úgyis meg kell határozni.
2019. jan. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

majdnem 3 éve szültem,szülés után megállapították a baba vércsoportját is

sőt ugye van terhesség alatti antitest szűrés, ha gond lett volna úgyis kaptál volna ellenanyagot

és negatívnál van gond, nem pozitívnál

2019. jan. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En 0rh- vagyok így minden gyereket figyeltek, mind pozitív vércsoport, így kaptam anti d-t. Nálatok nincs gond ezzel
2019. jan. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 0 rh- vagyok. Vettek a babámtól vért a születése után. Ő rh+ lett. Kaptam AntiD-t, de a teljes vércsoportját így sem tudom, azt nem mondták meg, és sehol sem szerepel. Pedig a vércsoport meghatározásnál biztosan kiderült.
2019. jan. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mint a 6-os. Nézték mégse mondták meg. 0rh- vagyok, férjem arh+, a 2 gyerekről annyit tudok, hogy rh+, nekem kellett antid.

Mivel te rh+ vagy, meg se nézték.

2019. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!