Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szűnt meg az, hogy van...

Mikor szűnt meg az, hogy van külön fiú- meg lánypelenka?

Figyelt kérdés
Emlékszem, hogy a 90-es években még volt külön.

2019. okt. 12. 18:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk van fiú pelenkánk. Modern mosható pelenka, nem a nagyanyáink idejéből való textilpelusra kell gondolni amit vasalgatni meg kellett. Ebbe a prefoldot(betétet), boostereket is úgy rakod, hogy jó helyen legyen. Olcsóbb mint az eldobható és miután szobatiszta lett a gyerek el tudod adni. Hála az égnek egyre többen használnak ilyen pelenkákat. Nincsszemétcsakszépfenék
2019. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Nincs szemét, csak mérgező pul és ezáltal globális felmelegedés...

Többet tennél azzal a környezetért, ha csak 1 hétig nem autóznál ;)


[link]

2019. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Van gyapjú külső is, szóval ezzel ne gyere nekem. El ehet gondolkodni hogy 15 db pul pelenka(elég szobatisztulásig, amit aztán eladsz vagy a kistesó használja majd!!!) vagy több tonnányi eldobható pelus okoz nagyobb károkat amit a babád szobatisztulásig elhasznál...
2019. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja és miből gondolod hogy autókázok? Nem vagyok a játszópajtid, ne személyeskedjünk.
2019. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És hol a tanulmány arról a nagymértékű szennyezésről, ami a több tonnányi eldobható a pelus legyártásánál képződik? Azt miért nem linkeled be? Amúgy én nem szólom le azokat, akiknek nincs kapacitása mosható pelusozni, én se mondok le minden káros dologról. Viszont gyarló és gusztustalan emberi tulajdonság, hogy aki próbál tenni valamit a környezetvédelemért azt egyből megkövezik és keresnek gyorsan olyan linkeket, hogy nincs is környezetszennyezés, klímaváltozás és kb én vagyok az aki klíma katasztrófát okozok. Nem hogy örülnél, hogy valaki bevállalja, mert nem csak az én gyerekeimet érinti ám.
2019. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2019. okt. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!