Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti repültettek már 3 hónapos...

Ti repültettek már 3 hónapos babával?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A kérdésem az lenne, hogy ti repültettek már 3 hónapos kicsi babával? Ha igen akkor hogy viselték?

Mire kell figyelni? 2 óra 10 perces útról lenne szó majd jövő húsvétkor Angliából Magyarországra.


Előre is köszönöm a kedves válaszokat. :)

Szép napot nektek!


2019. okt. 13. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Én nem repültem, csak épp rendszeres utazóként élvezem, hogy a kis cuki nyugodt baba (idősebbek is) végigüvölti az utat...

Ha nem vészhelyzet, nem vállalnám be. Még felnőtteknek is tud iszonyatosan fájni a füldugulás (ami elég gyakori), egy babának végképp.

2019. okt. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Igen. 2,5 hónapos volt a fiam, amikor hazaköltöztünk az USA-ból.

Teljesen jól viselte, pedig nem 2 órás út volt, ráadásul 2 átszállással jöttünk. Minden le-és felszállásnál szoptattam.

2019. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Barátnőmék rendszeresen utaztak a babával, először 2 hónaposan, aztán három-négy havonta jöttek haza. Nyilván voltak jobb és rosszabb utak, de végig egyiket se üvöltötte. Nekik lehet felvinni cumisüveget, így nem, vagy legalábbis nem annyira dugul be a fülük és könnyebben ki is jön a dugulás. Ti ismeritek a babát, de ha haza akartok jönni hát gyertek :) Én is sokat repülök, engem nem zavarnak a babák. Ha kell, viszek füldugót és bedugom a fülem vagy zenét hallgatok. Nekik is el kell jutni A-ból B-be, máshogy meg nem megy. Ennyi toleranciát bárkitől el lehet várni, főleg ünnepekkor igazán megérhetnék az utazók, hogy együtt akar lenni a család.
2019. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem.
2019. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
2,5 hónapossal jöttem most haza tesómmal szintén Angliából. Végig szoptatta, egy hangja sem volt.
2019. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
4 hónapossal voltunk Angliában, semmi gond nem volt.
2019. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem, még nincs meg a pilótavizsgája.
2019. okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
*repültetek
2019. okt. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Na en erre kaptam meg, hogy 6 hónapossal ne is akarjak Amerikába se repülni, mert az utasokat zavarna.......azért érdekes. Vanan ksiros babák, vannak, akik jól viselik, de csak azért lehurrogni valakit, hogy másokat ne zavarjon, hát az emberek soka nem lenne földre való se..

En nem vinnem, csak mert en nem mernek vele utazni, de ha ti meritek, menjetek. Ti ismeritek a babát. Hajrá! :)

2019. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A lanyom es a fiam eseteben is volt olyan hogy 3 honapos korukban utaztunk 8 oras repuloutat. Konkretan vegig aludtak az utat, csak szopizni keltek fel. Rengetegszer utaztam az elmult 10 evben kulonbozo hosszusagu utakat es nagyon sok esetben pici gyerek is volt a fedelzeten. Legutobb 6 napja 8,5 oras uton, es annak a babanak sem volt egy hangja sem. Ellentetben a babakkal a felnottek ezerszer zavarobbak tudnak lenni legtobbszor...
2019. okt. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!