Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak olyan anyukák, akiket...

Vannak olyan anyukák, akiket a férjük sokszor hagy hetekre egyedül a babával? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 29. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért választasz férjül ilyen... "ember"t??? O.o

Foglalkozz önismerettel!!!!!

2019. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Munka miatt sokszor volt távol. Úgy bírtam, hogy felelősségteljes, felnőtt nőként vállaltam gyereket, aki tud gondoskodni a gyerekéről. Kapcsolatot tartani meg az internet korában nem probléma.
2019. szept. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Fu ha, első két válaszoló... :DD


Őszinte leszek, piszkosul nehéz. Főleg hogy teljesen kiszámíthatatlan az egész, mert míg pl egy kamionos felesége úgy tudja kb, mire számítson, meddig lesznek együtt otthon, mikor megy vissza a férje, nálunk ez nincs így. Ha éppen kap egy olyan ajánlatot, felkérést, akkor megy. Van, hogy itthon van velünk 2 hónapot, utána 4 hétig egyáltalán nem, hazajön 2 napra, de már utazik is tovább 2 hétre. Szóval a bizonytalanság a legrosszabb, meg hogy nem tudunk előre szervezni igazán. És igen, a mai világban már nem nehéz tartani a kapcsolatot, de mikor több időzóna van köztetek, és te éjjel 3-4 órát alszol 2-3 részletben, úgy azért nehéz figyelni, hogy meglegyen a napi kapcsolat, beszámolj neki mindenről, érdeklődj. Ez a másik, hogy hiába tudtok beszélni neten, küldeni egymásnak képeket, videókat. A babát egyedül kell ellátnod, nem tudtok osztozni abban, hogy egyik éjszaka te kelsz fel, a másik éjjel a párod, mert mindig csak te leszel. Minden rád marad, mindent neked kell megoldani, hiszen ha itthon is van, nincs úgy benne a mindennapokban...


Szerencsére van segítségem, így valamivel könnyebb. El nem tudom képzelni, hogy aki teljesen egyedül van, az mégis hogy bírja...

2019. szept. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer hagyott itthon eddig 4 napra (4hóssal). A tejem apadni kezdett, totál kikészültem, ezt a gyerek is megérezte és rémes hangulata volt végig... Pedig alapvetően nem álltam úgy hozzá, hogy bármi probléma lesz. Szóval elképzelni sem tudom, hogy lehet bírni.
2019. szept. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amikor mondom, hogy megint mennie kellett valahova, sokszor a fejemhez vágják, hogy tudtam előre, hogy ilyen a munkája, én választottam őt. Igen, tudtam, és el is fogadtam, de attól még nagyon nehéz. Senkit nem ismerek a városban, teljesen egyedül vagyok a babával. A 8 hónapos baba életéből eddig kb 4 hónapot volt távol. És persze, egyedül is eltudom látni, de néha úgy érzem, nem bírom már tovàbb. Most pl jön a foga,majdnem egész éjjel sírt, de azèrt reggel 7-kor ugyanúgy kelni kell hozzá.
2019. szept. 30. 08:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Kéthavonta van 1-1 hét, amikor üzleti útja van, tehát évente kb 6 hetet nincs itthon. A gyerekek 5, 4, 2 évesek, a kicsi 7 hónapos. Nyilván nehezebb egyedül, de nem megoldhatatlan, a nap nagy részében úgyis egyedül vagyok velük. Nekem inkább az a rossz ilyenkor, hogy nincs velem, szeretek együtt lenni vele, akár kettesben, akár hatosban.
2019. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!