Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jane matrix babakocsinak...

Jane matrix babakocsinak meddig használtátok a matrixát babakocsin, és meddig kocsiülésként? A baba hány hónapos/kilós koráig?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi kb 3 hónapos koráig használtuk mint babakocsi, utánna már nem , mert szinte beleszorult a kisfiam. Akkor volt kb olyan 6kg30. Most 6 hónapos és babyhordozóként használjuk még, de nem az autóban, hanem a lakásban, mert vastagabb ruhában nem lenne kényelmes neki. Most 8kg40.
2010. dec. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hónaposan a kisfiam beöltöztetve (tavaly decemberben) alig fért el benne, már nagyon vártam, hogy használni tudjuk a sport részét. AZt hiszem, 6 hónapos koráig kínlódtunk a hordozó részével, aztán jött a sportrész, ami viszont tök jó tágas!!
2010. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert most cseréltük le és én nagyon sajnálom, de a lányom már felült benne, nem szerette, hogy nem lát ki. Ő most 7 hónapos, 8,5 kg. Autósülésként meddig jó?
2010. dec. 1. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Kislányom 6 hós koráig használtuk babakocsiként, ez pont nyáron volt, egy szál bodyba elfért benne, kb. 7 kilós volt.

Még autós ülésként használjuk, bár overállban kicsit szűkös. Most 10 hós, 9200gr. Kb. egy éves koráig tervezem használni.

2010. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok: 9 hónapos koráig használtuk autósülésként a hordozóját.
2010. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!