Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 orankent eszik meg mindig...

2-3 orankent eszik meg mindig keveseket, jo ez igy?

Figyelt kérdés

Most lett 6 honapos , eddig csak cicizett de egy hete probalkozom tapszerrel is .

Enni meg csak egy kanal fott repat evett, szoval a kostolgatast is most kezdtuk el.

2, max 3 orat bir ki , aztan mar nagyon ehes , lehet azert mert kevest eszik ? tapszerbol csak 100-120 ml -t iszik tobbet nem akar , meg akkor sem ha pl azt adom neki eloszor es csak utanna a cicit.

Jo borben van a baba, mindenki mondja hogy jo nagy korahoz kepest jol kifejlett, persze hossza is megvan hozza.

Nektek mi a tapasztalatotok?


2019. okt. 15. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát alapból 3 óránkènt vannak az étkezések a gyerekeknek még szilárd étel esetén is: pl 7, 10, 13, 16, 19, sőt felnőtteknek is napi 5 étkezés javasolt.

Az anyatej ráadásul gyorsan bomlik.


Az én babàm 2-4 óránként evett születésétől, és most is így eszik, bár már jól eszi az ételt, és ilyenkor azért kibír 4 órát, ha rendesen evett.

Éjjel 3 óránként kel, ami normális csak fárasztó picit.

2019. okt. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor jo , megnyugodtam, gondoltam tuletetem (pedig nem is olyan duci , 8kg, 3400gr-al szuletett ) vagy valami mas gond lehet a gyomraval hogy nem bir tobbet enni.

Igen ejjel is ugyan ez van , 2-3 ora ritkan 4 orat alszik.

2019. okt. 15. 07:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Az en babam 3 orankent eszik reggel 7tol este 7ig. Ha keveseket eszik a tied akkor tok normalis h 2 orankent eszik. Bar azt hiszem fel eves korukra kell megduplazzak a szuletesi sulyt, ahhoz kepest amit irtal kicsit sok, de minden baba mas utemben fejlodik. Szerintem nem kell aggodnod :) a vedono ugyis mondani fogja ha ugy tunne tul sokat eszik
2019. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!