Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Az nagy baj ha 8,5 hónapos kislányom 2,5 óránként eszik?

Sokszor nem bírja ki a 3 órát.így néz ki egy nap:

7-8között szopi

Kb 10:30 gyümölcs

12:30-13:00 főzelék + anyatej

16:00 anyatej

19:00 anyatej és alvás

Jó lehet ez így?ugye az ebéd még nincs kiváltva mert a főzelékeket annyira nem szereti.meg most vettem tejpépet azt uzsonnára szeretném adni.szerintetek már adhatom vagy várjam meg amíg az ebédet ki tudjuk váltani?

jún. 6. 10:49  Privát üzenet  

A válaszok
Én adnék neki tejpépet.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 6. 10:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem köszönöm.akkor ma uzsira megpróbálok adni neki

# 2/4Időpont jún. 6. 10:51 Privát üzenet

Adhatsz neki tejpépet. Bár az én fiam nincs oda érte és nem is laktatja jobban.

De próbáld meg, hátha nektek beválik.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 6. 10:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha esetlega tejpép nem válik be akkor mit lehet adni uzsira?

# 4/4Időpont jún. 6. 11:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
4 hónapos kislányom hetek óta rosszul alszik, gyakran kel, kap vizet, tápit cumit, visszaalszik. Ez egyre rosszabb, már óránként kel. Húzgálja fel a lábát ( hason alszik) és...
Miért sír fel éjszaka fél-egy óránként a kislányom?
7,5 hónapos a kislányom, születése óta nem alszik el egyedül mindig el kell altatni,2 hónapja éjjel 1,5-2 óránként kel, és nagyon nehezen alszik vissza, kezdünk kifáradni apával,...
Kislányom múlt éjjel óránként ébredt. Hogyan tudnék rásegíteni, hogy ne legyen rendszeres? 4,5 hós
Pár nap múlva 9 hónapos lesz a kislányom és még mindig eszik éjszaka, többször is! Pl. Múlt éjjel óránként fent volt! És akkor mindig kér egy kis tápszert, nem sokat, van, hogy...
7 hónapos kislányom pár napja nagyon rosszul alszik éjszakánként. Eddig felébredt egyszer, max.2x. De most felébred és szoptatás után fél vagy 1,5 óránként is felébred akár sírva...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!