Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltál a babáddal orvosnál...

Voltál a babáddal orvosnál valamikor?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy van 2 lyukas fogam.

El kellene mennen fogorvoshoz.

De akár a helyi akár magán munkaidőben van orvos..

Amikor a férjem is dolgozik, idén már max karácsonykor lesz szabin.

10 hónapos babám van.

Hogy tudok így fogorvoshoz menni?

Más segítségem nincs.


Bevihetem magammal a kezelésre a babát? Van itt valaki aki csinált ilyet? Engedték?

Vagy maradok pár évig(jövő tavaszig) lyukas foggal?


2019. okt. 15. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem viheted be, mivel nem 2 perc, addig pedig nem ugrálhatsz ki hozzá a székből, ha esetleg ordít. Vagy nem mész (én is ezért nem voltam 10 hónapos koráig, onnantól kezdve tudtam megoldani külsős segítséggel), vagy elhívsz ismerőst, aki addig kint vár vele a váróban.
2019. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Férjednek nincs szabadnapja? Nincs nagyszülő? Barát? Bébiszitter? Gyereket orvoshoz nem viszünk
2019. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én többször voltam babával/gyerekkel orvosnál, de a testvérem vagy más rokon eljött arra a fél órára, amíg a kezelésem/vizsgálatom volt. Úgy időzítettük, hogy az ebédszünetében legyen. Kezelésre nyilván nem tudod bevinni, hiszen nem lehet a kezedben, amíg a fogadat tömik.
2019. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nincs nagyszülő, barátnők nyilván dolgoznak.

Férjem már csak a 2 ünnep közt tud szabit kivenni, addig nem.

Bébiszitterekkel meg elég vegyes érzésem van, idegen helyre nem vinnék babát, ide meg ne jöjjön egy idegen..


Pedig múltkor annyira bizonygatták egy kérdés alatt egy anyának itt, hogy igenis be lehet magaddal vinni a gyereket a fogorvoshoz is stb. mikor írta, hogy depis a gyerek mellett mert sehova nem tud menni.


Gondoltam, hogy nem igaz ez csak okoskodás arra hogy ne rinyáljon :D ...

Csak most én is ilyen helyzetben vagyok, na mindegy imádkozok hogy tavaszig ne fájjon jobban, ne rohadjon ki..

2019. okt. 15. 19:05
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogorvosnal nem voltam, de sebészeten és nogyogyasznal voltam gyerekkel.


A sebeszetre bevittem a babakocsit. A nőgyógyász és az asszisztense ezer éve ismer ott az aszisztens kezébe volt a vizsgalat alatt.


Mindig megkérdeztem előre, hogy problémát jelent e ha viszem.

2019. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg


Nálunk engedik

( 4 gyereke van a magán fogorvosomnak)

2019. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Sztem kb kizart h magaddal vidd. Max úgy ha pici es alszik kozben (nagyobb baba a furas hangjara felebred) vagy amit irtak h kozeli ismerosod az aszisztens vagy vki ott. Hova valósi vagy? Azrt maganba szoktak este 6 7 oras időpontok lenni. Ne halogasd mert ha már faj úgy jarsz mint én es a vegen kihuzzak. Vegso eset babysitter (nem ordogtol való) elhivhatod ot egyszer elore h megismerd kicsit meg a gyerek is őt.
2019. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És még egy szomszédod sincs akiben megbíznál?
2019. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam fogorvosnál fogkő leszedés volt. Neki akkor volt az első vizsgálata úgymond. Kapott fogkefét lufit és matricát. 20 perc volt nekem azt bekötve végig ülte egy könyvet lapozgatott. 12 hónapos volt.

Illetve rákszűrésre is bevittem. Amíg a függöny mögött vizsgáltak addig ő úgy mint a fentebb említett esetben.

Én rákérdeztem előre és nem volt gond nekik

2019. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Magánhoz megyek vagyis mennék, de este 18-ig van csak (20 km)

Férjem 17.30ra ér haza, szóval nem érek oda.

7 hónapja lakunk itt, nem nagyon ismerek senkit. 1 db szomszédunk van, egy egyedülálló pasi, amúgy rendes kedves, de nem tudom mit mondana ha rá akarnék hagyni egy babát :D

De mindegy, majd kitalálok valamit.

Sajnos biztos van más is olyan helyzetben mint én, hogy nincs nagymama, meg nincs több ott élő ráérő barátnő meg senki.

De majd agyalok valami megoldáson.

2019. okt. 15. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!