Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babáddal miket...

4 hónapos babáddal miket játszatok? Mennyit alszik egy nap? Van napirendetek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 13. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

szerintem egy 4 hónapos babával még nem igen lehet játszani..

én inkább azon voltam hogy ébren tartsam,mert még sokat aludt sokszor..

a játszószőnyeget használta sokat,vagy csak ölembe vettem és énekeltem mondókáztam

2017. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

mondókázás éneklés, csörgőzés, dobolgatok neki ritmusokat, meg sokat sétálunk. ezen felül szerintem se lehet túl sok mindent játszani (most már 6 hónapos, de még most sem nagyon...) inkább a mozgás érdekli, a forgás, kepeszt kúszna mászna mindenért ami érdekli, ezért mindig hasra teszem, és néha meg is masszírozom őt.

alvása kaotikus, éjjelente 30 percenként kel, nappal is van két 30 perces alvása, meg egy hosszabb a babakocsiban a séta alatt, amikor már végkimerülésben kidől.

napirend nincs, nagyobb lányom miatt egyenlőre nem is látom esélyét hogy kialakítsuk, elmgeyünk délelőtt délután is sétálni, de hogy mikor, az a nagytól függ, a fürdés mindig 19.30, és 20.00 mese az ágyban amíg ő szopizik majd alvás mikor elfárad...

2017. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De. Altalaban alszik fel orat,du 1-1,5et es olyan 5-6korul 10-15percet..este 8korul pedig kezdődik az ejszakai alvas..jatek:vannak ilyen mfel csorgo,zizgo plussok,labdak..de most pl. Elkezdett forogni így ez eleg jol elszorakoztatja,vagy ha dolgom van es a pihenoszekben ul,akkor az arrol lelogo plussokkel jatszik.
2017. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Csörgőzünk, dúdolgatok neki, ölembe van- sétálgatunk- nézelődik akkor.

Sokat szoktunk beszélgetni, az ő nyelvén. Sétálunk minden nap, 40-50 perceket, mert már nagyon jó idő van.

Ha pocakon van akkor forgolódik, azzal elfoglalja magát.

Ha dolgom van, a konyhában, vagy épp takarítok, akkor a pihenőszékben csücsül, figyeli, nyúl a plüssállatokért, beszél nekik. Zenél is neki, így mégjobban leköti.

Aztán most egy hete megindult a foga, szóval jelenleg mindennél fontosabb a 2 kis keze, amiket 0-24-ben rág.

2017. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én árnyjátékoztam neki lefekvés előtt. nagyon szerette :)
2017. márc. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!