Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szeretem a babám. Mit tegyek?

Nem szeretem a babám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hónapos kislányom, aki (nem elfogultság) gyönyörűszép, okos, már mászik, áll, pakol, figyelmes, nagyon jó baba. Jó az étvágya, mindent megeszik, szépen alszik, nagyon ügyes.

De én nem érzem azt az igazi szeretetet, néha inkább csak idegesít, és persze ellátom mert rám van utalva szegény, de néha tehernek érzem az ellátását is a lelkem mélyén. Szeretem puszilgatni meg ilyenek, de nem érzek iránta olyan szeretet mint amit sokan írnak meg elmondanak és néha tényleg inkább idegesít, úgy érzem nem tudom annyira szeretni.

Más is volt így vele? Annyira sajnálom😢


2019. okt. 16. 22:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%
Ezt a kérdést nemrég feltetted, ugye?
2019. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
40%
Te jó ég, mit fogsz ezért kapni az anyakommandótól! :D
2019. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

#1

Nem tettem még fel

Lehet volt hasonló , de nem tudom mert hónapok óta alig jártam fel ide.

2019. okt. 16. 22:08
 4/29 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagyunk egyformák. Íród, hogy szereted. Szerintem csak téged nem elégít ki az otthonlet. Lehet hogy el kellene gondolkodnod azon, hogy visszamenj dolgozni. Egy kicsit lehet hogy be vagy fasulva.


De amúgy nem muszáj "szerelmesnek" lenned a gyerekedbe. Sokan már a másik végletbe esnek bele.


Egyébként beszélj pszichológussal, az is lehet hogy picit depressziós vagy.

2019. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%

Oké

Depresszió nem lehet? Csak érzel a pici iránt valamit? Szoktad szeretgetni, puszilgatni?

2019. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
2 hónapja elkezdtem itthonról bedolgozni a munkahelyemre, de nem jobb. Én is azt hittem, hogy segít, eleinte úgy is volt, de már nem.
2019. okt. 16. 22:10
 7/29 anonim ***** válasza:
22%

4!

9 honaposnál vissza menni dolgozni? Kicsit korai az még.

2019. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%
Férjed szokott segíteni?
2019. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

Nincs szülés utáni depressziód?

Egyébként ne hasonlítsd magad másokhoz, a szeretetnek nincsenek előírt formái. Nyilván szereted, különben nem aggódnál a helyzet miatt, csak nem olyan csöpögősen teszed, mint mások. Felelősséget érzel iránta, gondosan ellátod, szép szavakkal beszélsz róla: mi ez, ha nem szeretet? Az meg, ha néha idegesít: hát kit nem?

2019. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%

Először is a szíven megszakad a kislányodért... Azt tudom neked mondani, mivrl sajnos későn derült ki ez dolog számodra, hogy bekkeld ki azt a pár évet, míg "rád van utalva", az én ovisom már olyan olyan önálló, hogy néha kiskamasznak érzem. Brutál gyorsan elszállnak ezek az évek. Mindenképp beszélj a férjeddel erről, hogy soknak érzed, segítsen többet, menjetek együtt kikapcsolódni és milyen érzéseid vannak (esetleg depresszió-e, nem is a gyereked elutasítása) Ha kell, még időben kérj segítséget. Több gyereket pedig saját jól felfogott érdekedben ne vállalj, örülj inkább, hogy aki megadatott nektek, az egészséges...

Mást nem írok, mert jól tudom, hogy anyának lenni igenis kemény és monoton, voltak pillanataim, mikor én is átvágtam volna a palánkon, de azt is tudom, hogy ha bármi történne vele én azzal nem tudnék együtt élni.

2019. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!