Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem erti meg baratnom,...

Miert nem erti meg baratnom, hogy attol mert nincs olben egesz nap, meg nagyon szeretem a babam?

Figyelt kérdés
Ugye minden baba okkal sir. En pedig igyekszem megkeresmi az okat. Ehes. 3 orankent eszik. Magatol allitotta be igy. Ha mondjuk 4-kor eszik, tuti nem azert sir 5-kor, mert ehes. Szomjas. Megitatom vizzel, ha nem keri, megnezem a pelust, a ruhat lecserelem, ha meg mindig sir, beteszek egy, ket zeneszamot es tancolok vele. Tegnap itt volt baratnom, sirt a babam es mondta, hogy vegyem olbe. Mondtam, hogy nem, eloszor megnezem amiket fentebb felsoroltam. Meg mindig sirt, valoszinuleg almos volt. Elringattam, leraktam, felsirt, beletettem a cumit a szajaba, cumizott (ugye tapszeres es nem akarom a cicivel osszezavarni). Cumizott, bealudt. Aludt vegig, amig itt volt baratnom. Kerdezte, miert nem veszem olbe mindig, ha sir. Mondtam, hogy azert, mert okkal sir es nem akarom elkapatni. Nem mindig az a megoldas, ha olbe vesszuk. Erre megsertodott, mert az o fia mindig olben volt. Allitasa szerint wcre is csak este tudott kimenni. Mondtam neki, hogy az en babam csak akkor sir, ha nyugje van, nem akarta elhinni. Mondtam, hogy enekelek neki, mondokozok, beszelek hozza, elmondom, miket csinalok eppen. Erre azt mondta, olyan nincs, hogy egy 4 honapos mellett tudok fozni, ha ebren van. Ul a pihenoszekbe es mialatt mondjuk atmegyek a tuzhelytol a szekrenyig, bolondozok egy sort, ezen nevet, elnezelodik maganak. Merthogy o szoptatott, ringatott, fejt, aludt. Es o nem erti, miert vagyok ennyire kipihent meg miert van ilyen jo babam meg, hogy tegnap is fel 9-tol fel 4-ig aludt utana reggel fel 9-ig biztos elhanyagolom. Amikor mondtam, hogy csak kielegitem minden kivamsagat, minden szuksegleterol gondoskodok, a csaladi legkor nyugodt, van olben, de nem mindig, akkor fogta magat es megsertodott. A vedono jo baratnom, korabbrol ismerem, minthogy terhes lettem volna, arra ert ki, hogy sirok. Elmondtam neki mi tortent, mondta, hogy nyugodjak meg, jo anya vagyok, tenyleg nyugodt, csaladi legkor veszi korul, volt egy konnyu terhesseged, egy konnyu szulesed, es kaptal egy aldott jo babat. Emlekezz ra, mikor bulizni voltatok mult heten a paroddal, milyen nyugodt volt anyukadnal is. Ilyen a termeszete. Adj halat inkabb es szard le K-t. En azota utalom, hogy megismertem. Mondtam neki, hogy az elejetol ne szoktassa az olebe, olbebaba lett. Most is egy akaratos, hisztis fia van akivel nem tud mit kezdeni. Ne mondd el senkinek, de multkor is egy veszekedesre ertem ki a ferjevel veszekedett. Ahol feszult a hangulat, hogy legyen nyugodt a baba? Jol csinalod, jo anya vagy, ne stresszelj K-n. Szerintetek? Kinek van igaza? Ezen agyalok tegnap ota.
2017. júl. 16. 17:29
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mert tenyleg nagyon szeretem a lwnyom, sokszor olelgetem, puszilgatom, gyontolom.
2017. júl. 16. 17:32
 2/22 anonim ***** válasza:
22%
Egyértelműen te vagy jobb anya, de ezt te is tudod. Aki nem cseszte el a gyerekét, az meg tud főzni, ki tud takarítani mellette.
2017. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Hu ez a szoveg iszonyu gyerekes, ki a jobb anya verseny.....jo baratnok lehettek mondhatom.

Tudod hogy jol csinaltad, megmondta a vedono, hanyan kell meg, hogy fenyezzenek?

Noj fel, te is, meg a "baratnod" is, mert az meg minden leben kanal.

2017. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%

A barátnöd meg a fajtája szokott ide járni rinyálni hogy semmire nincs ideje se főzni se takaritani se a férjére.

Miért kellene neked ilyeneken agyalnii?? Be bas zna az lenne a baj amit te csinálsz. Nincs semmi bajod csinálsz te magadnak.

Van ennek értelme?????

2017. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ez nem ki a jobb anya verseny,egyszeruen csak kerdezte, mostansag hogy viselkedik a babam en meg elmondtam. Azon agyalok, hogy most meg akart-e bantani, jo anya vagyok-e..
2017. júl. 16. 17:57
 6/22 A kérdező kommentje:
Multkor is amit irtam, hogy elmentunk tancolni, mondta, hogy eleg gaz, hogy magara hagyom a babamat, akinek ram van szuksege. 4 honap utan egy estere elmentunk es mikor kerdezte, mi ujsag, mondtam, hogy kikapcsolodtunk egy kicsit na erre en voltam maga az ordog..:((
2017. júl. 16. 17:59
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Azért néha ölbe vehetnéd, mert arra is szüksége van, ez nem egy felesleges nyűg, hanem nagyon fontos dolog. Nem kell persze mindig ölben lennie. A barátnőd pedig nem is a barátnőd nem értem mit foglalkozol vele.
2017. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ki irta,hogy felesleges nyug? :((

Van olben - sokszor felveszem, puszilgatom, csinalok vmit, puszilgatom, beszelek hozza, csinalok valamit, olbe veszem en arrol beszelek, hogy nincs egesz nap olben

2017. júl. 16. 18:03
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj kedves kérdező...most 3 éves a lányom mindig meg akarnak hazudtolni hogy nincs ilyen gyerek amivel megáldottak az égiek, tényleg össze tehetem a kezem. Nem tudom hogy a természete miatt vagy az miatt ahogy te is kezeled a helyzeteket. Egy az egyben úgy csináltam mint Te. Mibdig ott volt velem de nem kezben nem az ölemben. Persze mikor vegeztem a fozessel vagy epp teregetessel mindig jott az osszebujas. A mai napig meg tudok barmit csinalni mellette de mar inkabb vele. Ha nem hiszik hát nem erölködök én csak boldog vagyok hogy ilyen kiegyensúlyozott lányom van 😊
2017. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez egy kamukérdés, hogy hergeld a népet. Elég gyerekes és ostoba az írásod.
2017. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!