Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok olyan nyaraloóhely...

Ajánlanátok olyan nyaraloóhelyet Magyaroraszágon, ami az ország középső v. keleti részén van, és 8 hónapos és 4 éves gyerekek is jól érzik magukat?

Figyelt kérdés

Nincs pontos elképzelésem, mit szeretnék, nem kell feltétlenül bababarát szállónak lenni, mert a pici köztünk alszik, ágyon tudom pelenkázni, valahogy lezuhanyzunk....szóval ezek a plusz szolgáltatások nem feltétlenül szükségesek. Nem kell vízpar vagy gyógyfürdő se, nem vinném vízbe, én se vagyok odáig a vízért.


Ami fontos:


A szálló legyen kényelmes, igényes, tiszta, legyen legalább félpanzió, a kaja finom, és nagyon jó lenne, ha olyan településen, vagy annak környékén lenne, ahol a 4 éves nagylányomnak tudnánk megfelelő szórakozási lehetőséget biztosítani. Valamilyen fesztivál például, ahol gyerekeknek való program is van. Aug 1-8 között mennénk.


Nagyon köszi előre is!


2010. júl. 16. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Konkrét szállodát nem tudok ajánlani, de nézzetek szét Eger vagy Szilvásvárad környékén. Nyáron tuti vannak mindenféle programok. Szilvásváradra mi gyakran járunk, nem lakunk messsze, nagyokat lehet kirándulni,pisztrángos tavak vannak, lehet sétakocsikázn, kisvasutazni, vannak lovak, valamiféle gyerek minikalandpark, ilyen erdős-mászós jellegű. Eger-Szilvásvárad kb 30-40 km. Lillafüred környéke is nagyon jó célpont. Nem tudom ilyesmire gondoltál-e..bocsánat, hogy konkrét szállót nem tudtam ajánlani.
2010. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen, tényleg szép környék.
2010. júl. 16. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!