Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak szerintem bizarr babáknak...

Csak szerintem bizarr babáknak a fülbevaló?

Figyelt kérdés
Esetleg egy kicsi kő elmegy, de bármi nagyobb röhejes egy majdnem kopasz újszülöttnek, akin még nem is látszik, hogy lány. Néhány évesen, mikor már van valami lányos haja, lányruhákban jár, akkor esetleg, de fogalmam sincs, miért kell újszülötteknek kilövetni a fülét. A szemöldök piercing miért nem ilyen elfogadott?

2019. okt. 20. 11:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
46%
A sok gusztustalan tini,térdig érö,hatalmas lyukas füle sokkal undoritobb szerintem,mint egy pici kislány fülbevalója.
2019. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
40%

Ezek szerint nem csak szerinted bizar. Ettől függetlenül, mi már babakorban ki fogjuk lyukasztani a kislányunk fülét és megkapja azt a fülbevalót, amit már a nagymamája is hordott, velem együtt. Nyilván egy korának megfelelő, ízléses ékszerről van szó.


A fejpánt állandó viseletre szerintem is túlzás, mert egy kisbabának, főleg újszülöttnek kényelmetlen. Viszont 1-1 alkalommal rá lehet adni, vannak ízléses darabok is. Ugyanígy vagyok a ruhákkal is, nem majmoljuk a divatot (mászni tanuló gyereknek otthon felesleges a szoknya, 1 hónaposan nem kell kardigán) de hadd adják rá finom darabokat! :)


De más felőlem azt csinál a gyerekével amit akar! Engem jobban zavar, hogy a szülők nem tudják megnevelni a gyerekeiket, mint egy babafülbevaló...

2019. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
31%

Lehet, hogy egy feknőtt fülbevaló bizarr, de tudod vannak már direkt babafülbevalók.

Én már a kórházba vittem a fülbevalót és ott betették neki.

Nem bántuk meg, semmi gond nem volt vele az égegyadta világon. Igaz már cserélni kellett nagyobbra, mert kinőtte - ezt megspórolhattuk volna. De amilyen félős a lányom lehet sose lenne fülbevalója ha önszántából kellene a lyukasztást vállalnia.

Nem divatból tetettük be, de egy lánynak szerintem legyen fülbevalója. Így is volt, aki megkérdezte full rózsaszín ruhában, hogy kisfiú-e. :-D Biztos a hajpánt hiányzott.

2019. okt. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem aranyos. A családban minden nőnek még a szülészeten a szülésznő, előtte meg otthon a bába tette bele a keresztmamák ajándék fülbevalóit.

Régen voltak külön újszülötteknek valók, ma már nincs? Akkora, hogy alig nagyobb, mint a luktól a fülcimpát körbeölelő. Kő sem volt benne, hanem vagy kis arany pötty vagy koralpötty.

Elég nagy volt elsőáldozásig. Bár, az én saját fülem nem nőtt annyit, még felnőtten is szívesebben hordtam az icipicit.

Nekem volt hajam, de a lányaimnak kis satyakokat, kalapkákat varrtam, horgoltam, hogy csinosak, lányosak legyenek.

2019. nov. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!