Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvileg meddig kell sterilizál...

Elvileg meddig kell sterilizálni a baba cuccait (cumit leszámítva)? Most hat és fél hónapos, és még mindig lelkesen sterilizálok, miközben a szőnyegen mászik, és amúgy is mindent a szájába vesz. Csak én érzem ezt ellentmondásosnak?

Figyelt kérdés

:-)

Ti meddig sterilizáltátok az evőeszközöket meg ilyeneket?


2008. nov. 17. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
6 hónap után már valóban háttérbe szorul a sterilitás. Én ennyi idősen csak heti 1x csináltam.
2008. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg 1 évig kell betartani,de én kezdö kismama vagyok,és én 5-6 honaposan lassan leàllok.

Ugy értem nem mindennel,de lassan lépésröl lépésre hozzàszokatom a nem vasalt ruhàkhoz,vagy egybe a miénkkel,stb...

Mert igy a szervezete is erösebb lesz,könnyebben megszokja.

2008. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem nagyon sterilizáltam. A cumikat minden nap megmosom forró vízben egy kis semleges mosogatószerrel, a kanalakat úgyszintén. 1 hónapban 1x vagy 2x ki is főzöm,de nem viszem túlzásba, próbálom megtalálni az arany középutat,de egyébként én is a 6 hónapos korig hallottam. 7 hós kisfiú anyukája
2008. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még mindig lelkesen sterilizálok 6 hónapos lesz a lányom és egy éves koráig fogok is.
2008. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!