Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti kisfiatok is piszkálja a...

A ti kisfiatok is piszkálja a fütyijét, ha épp nincs pelenkában? Hagyjátok neki?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Az enyém (másfél éves) pelenkában is piszkálja. :)


Ráncigálja, paskolgatja a pelus elejét és közben mondja, hogy "Dííí!"



Pelus nélkül meg vigyázni kell, mert volt már hogy szabadon bűvölte a kígyót a hátán fekve és úgy pisilni kezdett az égbe, mint akinek csőtörése lett. :)


Én hagyom neki, bár időnként pelenkázáskor oda kell kapnom, hogy ne nyúljon a kakiba.

2019. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem foglalkozom vele, csinálja ha akarja. (Én 55, a fiam 30 éves)
2019. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Hagyom neki, az én fiamnál ez a pisilni kelléssel függhet össze.


Erre akkor jöttem rá, amikor épp pelusban a combomon ülve kezdte csinálni, aztán éreztem a csobogást-melegedést.


A kislányomnál is volt, hogy a lába közé kapdosott, nyitogatta-csukogatta a combjait aztán hamarosan lógott is a pelenka.

2019. okt. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Most várok fiút, de a barátnők el van, és mesélik.

Normális, hagyni is kell, ugye nem huzogatjuk a mai protokoll szerint, megoldják maguknak, ha nem hagyod, nem lesz rá lehetösége.

2019. okt. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

5. Vagyok


Lányom is csinálja kb 1 éves kora óta

2019. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen normális. Hagyni kell, most kezdi el felfedezni a saját testét. Ha rászólsz, elveszed a kezét stb, később ki fog hatni a későbbi életére, a szexualitás és nemiség kérdéseiben gátlásos felnőtté válik.
2019. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

Én is hagytam mindig a fiamnak.


Most már csak éjjelre pelenkás 3 és fél evesen, de már mondom neki hogy egyedül csinálja, ugyanis egyik reggel miután velem aludt arra keltem fel, hogy a peluson át ráncigálja.


Látta, hogy nézem és mondta vigyorogva, hogy "Vanesszának nagy a popója, szép a Vanessza." (egyik barátnőm) :D

2019. okt. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

Az én fiam is csinálja, neki is sokszor pisi lesz belőle, és mivel áll a pöcörő rendesen, pajzsként tartom közben a pelenka elejét felé hajtva, ha indulna a sugár.


Úgyis csak akkor tudom normálisan bepelenkázni, ha már összelöttyedt a locsolócső.

2019. okt. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy piszkálja, hagyom neki.
2019. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Hagytam neki már akkoris. Te örülnél, ha megszabnák hozzányúlhatsz-e a nunádhoz ? Addig nincs ezzel semmi baj, ameddig nem mások előtt csinálja nagyobb korában, amikor már el lehet magyarázni neki, hogy privát módon intézze, ne pl. a boltban. Nem a középkorban vagyunk hálistennek. Orvos apja is azt mondta hagyni kell. Élettani, ha egy kisfiú piszkálja a fütyijét.
2019. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!