Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hónaposan emlékszik majd...

6,5 hónaposan emlékszik majd rám, ha 2 hétig nem lát?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy hülyeséget kérdezek,mégis kiírom magamból. Hátha valakinek volt hasonló tapasztalata.

Nevelőszülőként két baba van nálunk (5,5 és 6,5 hónaposak). Újszülött koruktól neveljük őket.

Hétfőn a kisebbikkel előreláthatóan 2 hétig be kell feküdnünk a kórházba.

Nem tudom,haza tudok-e jönni ez alatt az idő alatt. A nagyobbik és a saját gyerekek ellátása megoldott.

De ennyi idő után emlékszik majd rám a 6,5 hónapos baba? Sok helyen olvastam,hogy ők még arcokra 1 hétig emlékeznek.

De akkor is,ha 0-24-ben én vagyok vele?



2019. okt. 29. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy aggódsz, de szerintem nem lesz baj. Mikor a húgom kisfia született a párja épp külföldön dolgozott. 4-5 hét kinn 1 itthon. A kicsi így se felejtette el őt. Nálatok “csak” két hétről van szó. Ha kicsit el is szokik majd hamar újra belerázódik.
2019. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fog rád emlékezni, ne aggódj ezen.
2019. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat.

Igazából ezen is aggódok,illetve az 5,5 hónaposom miatt is. Bár nevelt babák,de ez nem jelenti azt,hogy kevésbé szeretem őket.

Legalábbis számomra nem. Remélem "hamar" eltelik majd az a 2 hét.

2019. okt. 29. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!