Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg nem forog, le van maradva?

Meg nem forog, le van maradva?

Figyelt kérdés

4 honapos a babam es egyalatalan nem forog meg se hasrol hatra se hatrol hasra. A vedono szerint legalabb hasrol hatra mar tudnia kene. Oszinten szolva nem is latom, h lassan elkona a fonalat, szerintem koze nincs meg hozza szegenykemnek. Pedig forgatom sokat(azzal a lepedos modszerrel).

Most akkor o le van maradva ezek szerint?:( nektek mikor forgott a babatok? Jaamugy az alkartamasz is csaknrovid ideig megy neki


2019. okt. 29. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hátáról oldalára 4,5 hónaposan, hasról hátra 5,5 hónaposan, hátról hasra 6,5 hónaposan. Körbe kúszni 6 hónaposan kezdett, előre 7 hónaposan. Senki sem mondta le lenne maradva.
2019. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5,5 hónaposan forgott de egyáltalán nem volt lemaradva.
2019. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon aggódsz akkor vidd el egy gekko játszóházba, ott megnézik és ha kell segítenek megfelelő fejlesztést találni.


De! Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy hallgasd meg a vedőnőt, légy vele kedves, nagyokat bólogass, aztán ha becsukta a kaput maga mögött felejtsd el azt amit mond! Nagyon sokszor csak a "tankönyv" szerint mennek, és nem veszik figyelembe, hogy mindenki más, másképp fejlődik. Azért mert az van a nagykönyvben, hogy x-y idős korában ezt vagy azt kell csinálnia még nem is biztos, hogy azt fogja csinálni. Ezzekkel a beszólásokkal csak azt érik el, hogy elbizonytalanít téged, és mégjobban rástresszelsz a dologra.

2019. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A "nagykönyv" szerint is 6 hónapos korban elvárás a forgás, de az sem feltétlenül jelent bajt, ha valaki ilyenkor nem forog. Nálunk a védőnő/gyerekorvos akkor javasol kivizsgálást, ha 7 hónapos kora előtt nem kezd forogni egy baba.

A védőnőnek nem kell mindent elhinni, semmi szakmai alapja nincs annak a kijelentésnek, hogy 4 hónaposan hasról hátra kellene fordulnia...

A mi védőnőnk sincs a topon, én elmegyek hozzá, udvarias vagyok vele, bólogatok, de nem adok a véleményére és sok tanácsát nem fogadom meg, mert mondott már pár hülyeséget...

2019. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!