Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő van a gyermekeid...

Mennyi idő van a gyermekeid között!? Jó volt így, vagy ha újra kezdened kesobb/előbb vállalta volna második gyereket?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
2 év, én utólag vártam volna még pár évet.
2019. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
2.5. A kicsi most 3 hos. Nem egyszeru😆 ennek kisebb kulonbseget semmikepp, mert a nagy legalabb mar onallo eleggr, ami nagy segitseg. Egyedul eszik, egyedul elalszik, nem kell neki babakocsi stb. Nagyobb korkulonbseget meg nem akartunk. Igy nekik sokkal jobb lesz. Es ezt most is igy gondolom.
2019. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Kisfiam ma lett 22 hónapos és pár hete érzem azt, h akár jöhetne is a kistesó.

A fiam - ha szóba tiszta lesz addigra-szeptemberben mehetne oviba.

Arra gondoltam, hogy akkor akár bele is vághatnánk.

Párom szerint akár mar most is. De nekem korai lenne. Idő kell. Érzelmileg leszel állok, de testileg nem. Nehéz volt a szülés!

2019. nov. 2. 18:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2,5 év, tökéletes, ugyanígy csinálnám
2019. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
19 hónap és 22 hónap. Semmit nem csinálnék másképp. Nem volt könnyű, de megérte. Meg benne is voltam a korban, nem varhattam éveket a szulesek között...
2019. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Vegulis jogos, kedves utolsó.

Nekem időm az van. 25 vagyok.

2019. nov. 2. 18:50
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
18 hónap az első 2 gyerek között(nem ennyire korán tervezett).Az kemény volt,de most nagyon jó,mikor már 6,5 meg 5 évesek😁Na a 3.ra tudatosabban készültünk.Majdnem 4 év van köztük,nálunk ez jól bevált.Nagy sulis,középső ovis.Ha előről kezdhetném,tuti a 4 év lenne a nyerő,mert addigra már a kiscsopis betegeskedős időszakot is letudjuk,jobban leválik a nagyobb is,meg egyszerűbb minden😊
2019. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

22 hónap után teherbeesni már a testednek sem lesz megterhelô.

Ha úgy érzed készen álltok ne ez legyen a visszatartó erő.


A kérdést amiatt nyitottam meg, mert pont hasonló gondolataim vannak


Bár nálunk már úton a tesó 19 hónap lesz köztük, a korunk miatt nem akartuk tovább húzni, mert talán szeretnénk még gyermeket.

2019. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
17 hónap van köztük tervezetten. Másfél évnél nagyobb korkülönbséget semmiképp sem szerettem volna, szerencsére nem is sokat váratott magára a tesó. A lehető legjobb döntés volt a gyerekek szempontjából. Nekünk is könnyebb, hogy ugyanaz az érdeklődési körük, ugyanazokra a programokra, sportra lehet hordani őket, nem kell kétfelé szakadni.
2019. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Pont 8 év. Így is terveztük és most sem csinálnám másképp, se pár évvel/hónappal előbb, sem később, ha most kezdenénk. Jó okunk volt erre családilag, mindenkinek más az ideális, számunkra ez volt az, az eltelt idő is minket igazolt, a kisebb is iskolás már, kiderült volna az évek alatt, ha rosszul döntöttünk volna. Nem bántuk meg, sőt.
2019. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!