Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikre kell tanítani a gyereket...

Mikre kell tanítani a gyereket 10-16 hónapos kora között?

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Semmire nem kell tanítani, tanul magától amire szüksége van.
2019. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Pl. taníthatsz neki mondókát meg valami gyerekdalt. Remélem te nem akarod állat módjára idomítani, mint sok szülő, hogy pacsit adjon meg ilyenek.
2019. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Mi a baj a pacsival? Én a kis keresztlanyomnak megtanitottam. Még ilyen eldugos játékot is hogy melyik kezemben van a kupák. Ilyesmik. 1 éves
2019. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha nem tanítom. Énekelek, modókázom, rengeteget játszunk, játszótérre megyünk, bújócskázunk, homokozunk, hagyom magában játszani a játékaival stb. A játékból tanul, fedezi fel a világot, tapasztal.
2019. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tanítottam. Imádja az állatokat, mindig mondtam hogy ma tanulunk újat. Meg is tanult 20 hónapos korára vagy 60 félét. Most két és fél ha valamit nem tud az azt kéri anya tanítsd meg.

Szerintem nincs baj a direktbe tanítással.

2019. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-os nincs ha élvezi. Öcsém az autókkal volt igy. Két éves korában sötétben az autó lámpájáról megmondta a típusát. Néha még a azt is hogy pl polo. Nemcsak azt, hogy vw. Kis mindig kérdezte ha valamelyiket nem ismerte.
2019. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!