Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 20. századba a terhes...

A 20. századba a terhes nőknek az volt a szokásuk, hogy bőpolot, egyberészes ruhát, bluzt vegyenek fel terhesen, meg a pocakjuka ruhában, ruha alatt csak a családnak mutogatták meg, rokonoknak meg másnak nem?

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem szokás volt, hanem elvárás.

Amikor terhes voltam nem egyszer hallottam, mind a két nagyszülőtől, hogy mennyibe jobb most, mint a 80as években, amikor csak azokat a bő ruhákat lehetet kapni és kellett hordani.

2018. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem most sem gusztusos h folteszik a meztelen pocakot a facebookra a nok vagy barmilyen kozossegi oldalra. Vagy nyaron olyan rovidke toppba mennek az utcan ahol a terhes pocak teljesen kint van. Eszembe se jutna idegeneknek mutogatni a pocakomat ahol a kisbabam el. Ez ilyenkor szamomra egy intim terulet. Ellenkezoleg nem egy not lattam mar akiket nem zavarta a dolog es 7 honapos terhesen is kint volt a pocak..... Strandon is egybe reszes furdoruhat viseltem. Ez a normalis nekem.
2018. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te egy férfi vagy, akinek a terhes nők a perverziói? Nem az első fura kérdésed ilyen témakörben.
2018. dec. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elvárás volt-e, de biztos hogy ilyet lehetett legkönnyebben beszerezni.

Én a terhességem előtt se hordtam testhezálló ruhákat, bár az alakomtól megtehettem volna.

Terhesen nagyon kényelmesnek találtam a mell alatt szabott bő, redős blúzokat és ruhákat.

2018. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

műtermi képekkel nekem nincs semmi bajom, ha pocakont villantanak

ellenben, ha nyáron kilóg a pólóból..az nekem taszító 😀(alapból nem jön be ez a jelenlegi haspóló divat, még a tiniken se,aztán nem vagyok vénlány 25 vagyok) bár akkor se fogok háborogni, mások hogy öltöznek...de magamon még itthon se tudom elképzelni

de strandon se zavar,ha egy kismama csak emiatt nem vesz új fürdőruhát és 2 részesben "mutogatja" magát :D

2018. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Ciki nem ciki, a strandon, tengerparton szerintem nem kicsit undorító, mikor a lilás-vöröses striás, óriási hasukat mutogatják, kifordult köldökkel bikiniben. Nem azt mondom, hogy bújjon el egy kő alá, de legyen már benne jóérzés...
2018. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!