Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem fogyok szoptatás...

Miért nem fogyok szoptatás mellett?

Figyelt kérdés

9 hete szültem, szoptatom a babám. Ő a legfontosabb termeszetesen, viszont már nagyon rosszul érzem magam amiatt, hogy nem mozdul a mérleg, sőt 2kg-ot híztam, pedig kevesebbet eszem, mint szülés előtt.

Mit tudok tenni?


2019. nov. 12. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaki hízik, valaki fogy. A hormonok befolyásolják, nem az étkezésed. Én csupa szénhidrátot ettem, mégis fogytam folyamatosan, 2 évig. (karamalz, kalács, tábla csoki, tészta, rengeteg gyümölcs, húsok,zöldségek...)
2019. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan híztam, pedig nem változtattam az étkezésen
2019. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit.Ha már nem szoptatsz majd lemegy. Az én súlyom pld stagnált míg szoptattam, most hogy már nem szoptatós fogyok is pedig nem csinálok semmit máshogy.
2019. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én súlyom se akar elmenni. Stagnál szerencsére. Az is jobb,mint ha híznék.

Mindenkinél változó ez. Sokan fogynak, de legalább ugyan annyian híznak szoptatás alatt.

2019. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rólam egy év alatt ment le 10 kiló. Az elején semmi...
2019. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15kg híztam az első 4 hónapban.
2019. nov. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rólam most indultak meg a kilók. 1 hét alatt lettem látványosan vékonyabb. Meglepődtem, mert nem csak én láttam így, hanem mindenki kérdezte, hogy fogytam ugye? Kilókban csak 2 kilót jelentett, de derékban 5 centit. Lányomnál szintén így volt, mire terhes lettem 2 évvel később a fiammal visszanyertem a tinikori súlyomat, bár edzeni is eljártam ekkor. A lányom 2,5 évig szopizott .
2019. nov. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!