Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatas mellett Aktil Duo?

Szoptatas mellett Aktil Duo?

Figyelt kérdés
Influenzas vagyok, es sajnos mar bakterialis fertozessel is tarsul, bevan gyulladva a torkom nagyon. Kohogok. 2 hete beteg vagyok. Visszamentem az orvoshoz es aktil duot irt fel, amire azt momdta szedhetem a szoptatas alatt, de tanacstalan vagyok ezzel kapcsolatban. Nem lesz baja a babamnak tole? Ti beszednetek?
2019. febr. 11. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem bízol meg az orvosodban?
2019. febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Én is szedtem, bár én azért kaptam mert szülés után bent maradt a méhlepény egy része.


Az aktil duot lehet szedni szoptatás alatt, némileg átjut az anyatejbe is, de a gyereknek semmi baja nem lesz, és cserébe te is meggyógyulsz.

2019. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Szedhető, de ettől függetlenül reagálhat rá rosszul a baba, mint minden gyógyszerre.

Nekem is felírták, amikor 4 hónapos volt a kisebb, mert tüdőgyulladásom volt. Sajnos a picinél hányás és hasmenés jelentkezett rá. A székletének antibiotikum szaga volt, tehát fix, hogy az hajtotta meg.

Kaptam másik antibiotikumot, az nem okozott gondot.

2019. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Azt mondta az orvos, hogy szedheted. Akkor mi a kérdés?

Vagy ha xy ismeretlen valaki itt felülírja az orvos döntését itt, akkor az neked mérvadó??

2019. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 4es! Had kerjem mar ki mas anyukak velemenyet ha megengeded!! A te valaszod teljesen felesleges es haszontalan , nyugodtan figyelmen kivul lehet hagyni a kerdesemet....
2019. febr. 11. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!