Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babamérleget érdemes...

Milyen babamérleget érdemes venni? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés

Ha 10 grammonként mér, az jó?? (Vaterán kérdezte valaki, akkor jutott eszembe, hogy ez most jó, vagy nem?)

Nem olyan kell babát mérni, amelyik grammra pontosan mér?


2011. júl. 15. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Kölcsönöztük.
2011. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Védőnőtől kaptuk kölcsön.
2011. júl. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Momert digitális babamérlegünk van, nagyon szeretem, megbízható 10 grammonként mér, szerintem nem kell pontosabb. A rendelőben is ilyen érzékenységű van.

2011. júl. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Brendon digitális mérleget vettünk (5 g pontosságig mér), később álló mérlegnek is jó a fekvőfelület levételével. Ha nem lett volna egészségpénztárunk, nem tudtam volna megvenni. A pontosság miatt elég érzékeny, de egyre ügyesebbek vagyunk...
2011. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van. Kisfiamnál voltak szoptatási problémáink, akkor vettem. 1,5 évig használtuk, abból 1 éven keresztül naponta többször is. Utána kölcsönben volt 1 évig, most megint én használom kislányomnál. Jól és pontosan mér, semmi baja nincs, mintha új lenne.

2011. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

védőnőtől lehet kölcsönözni


mondjuk nekem nem volt sokáig és nem is használtam igazán

2011. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nálunk a védőnőnél nincs digitális mérleg sajnos, azért keresnék egyet. Akkor a 10 g pontosság megfelelő. Ok.

Köszönöm!:)

2011. júl. 15. 11:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Momert digi mérlegünk van, igaz már régóta nem babamérésre használom:)

Amúgy nagyon jó, pontos, a dokinál is ilyen van:)

2011. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!