Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csúcsos fejű babátok mikorra...

Csúcsos fejű babátok mikorra lett "normális" fejű?

Figyelt kérdés

Kisfiam most 2 hetes. Sokáig volt bent a szülőcsatornában, ezért kis csúcson lett a feje (a végén mégis császár lett.)

Mikorra fog ez viszaállni?


2019. nov. 19. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
1%
Sokat segíthetsz, ha fürdés közben szappanos mosdókesztyűvel megpróbálod finoman "alakítani" a fejét. Ezt most gondolom meghökkentően hangzott, de természetesen semmi durvaság, de kérdezz meg egy idősebb illetékes hölgyet, például védőnőt a kérdésről. Ezt nekem az anyukám mondta és büszkén mondhatom, hogy nekem is tökéletesen kerek a fejem. Az eredmény nem azonnali, de hónapok alatt érhető el eredmény.
2019. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az 1 hós fotón én még látom, de idegen nem mondaná meg
2019. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. Vagyok


Vájuumos is volt a lányom

2 h volt a kutolás

2019. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kitolás
2019. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

1 ha nem alakitották volna a fejedet, akkor is visszaállt volna!

Családban született csucsfejü baba, neki 2-3 hónap múlva állt vissza.

2019. nov. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 hetes és 2 napos a kislányom. 4 óra kitolás, vákuummal a végén. Nagyon csúcsos volt a feje, de már szép kerek. Nem formálgattam...

(de ő már az első nap forgatta a fejét jobbra balra, lehet ezért kerekedett ki ilyen gyorsan.)

2019. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom,miért pontozták le az 1-est,de van ilyen. Szóval,nekem is azt mondták anno mikor megszületett a fiam,hogy azért olyan a feje hogy a szülő csatornán ki tudjon jonni, és fürdetés kor , kör körös mozdulattal persze gyengéden,mosogassam a kis buksijat. Tulajdonképpen hogy ez most használt vagy sem,de tény és való hogy kis golyó fejű kisfiam lett 🙂🤗. Szóval akár létezik akár nem de szoktak ajánlani
2019. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Baráti körben 6 hónapja született az egyik baba, kb 1 óra alatt meg volt de a feje elég furi alakú volt, hátul teljesen lapos, de felfelé csúcsos. Neki ilyen most is, de lehet genetika?! Az első babánál 13 órát vajúdtam, aztán császároztak. Elég gorillás volt a feje szegénykémnek, de mire hazajöttünk a kórházból helyre állt, nagyon szép alakú a feje, most 3 éves. A kisfiammal egyből császároztak. Mikor kivették úgy nézett ki mint egy pár hetes csecsemő, gyönyörű volt😍 Most is az persze.☺️
2019. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!