Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Linkelnétek be nekem 1 éves...

Linkelnétek be nekem 1 éves babának (kisfiú) való készségfejlesztő játékokat?

Figyelt kérdés
nagyon köszi!
2010. júl. 18. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ajándékba szánod? Mekkora összeget szánsz rá?

Az én kislányom 13 hónapos, már fél éve megvannak nekünk a Fisher Price "Mókakockák", de pár hete fedezte fel igazán, imádja! Hosszú percekre leköti.

Itt egy Brendonos link, náluk "Stacking action blocks" néven fut.

[link]


Ezek a Fisher Price "Pancsimanók", eredeti nevükön "Stay'n play bath freinds" szintén nagy kedvencek most.

[link]


Ez is jó lehet:

[link]


Hú, és most a formabedobós játékát is nagyon szereti, próbálgatja.


Ezen kívül van egy hatalmas golyópályája, 4 lyukon lehet bedobni a golyókat, amik különböző útvonalakon gurulnak le, közben ezt-azt megmozgatnak, meg zenél, világít -na ez szintén megunhatatlan. :-) Ami nekünk van, az már nem kapható, de ha beírod a google-ba, hogy golyópálya, sokfélét kidob.


No és Duplózni is nagyon szeret a kislányom, próbálkozik az épÍtéssel, de persze még segíteni kell neki.

2010. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint.


Ezek a fogantyús fakirakók is nagyon jók!

[link] kirakó

2010. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. júl. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a linkeket! a kisfiamnak keresek valami játékot, mert már régen kapott, és kezdi unni a meglévőket

mókakockánk van ezek közül, azt ő is nagyon bírja, de már régóta megvan

de a többi is nagyon jó!

és szívesen fogadom mástól is ha van még ötlet!

köszi még egyszer!

2010. júl. 19. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!