Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapban ti mennyi törlőke...

Egy hónapban ti mennyi törlőkendőt használtok el 2-3-4 hónapos babáknál?

Figyelt kérdés

Mi rengeteget..1 hét alatt 2 csomag kb.

És milyen márkából?

Mennyiért veszitek?


2010. júl. 19. 02:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ugyan az én fiam 5 hónapos, de kb 10 nap egy csomag. Szóval egy hónap alatt nagyjából 3 csomag megy el. De ez kb eddig is így volt.

Niveát veszek csak! A tescoban szoktam betankolni, mikor a 3 db összecsomagolt 1800 ft. Nem a legolcsóbb fajta, de ez vált be, és ezt szeretjük a legjobban!

2010. júl. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetes a lányom ,én is kb 3 csomagot használok el.Mi a neogranormon törlőkendőt használjuk,én nagyon szeretem.A patikában szokott akciós lenni 300/db akkor veszünk többet egyszerre.
2010. júl. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amíg Pampers pelust használtunk, kb. heti egy csomag ment el, mert sokszor nyakig kakás volt a fiam. Amióta Liberot használunk, kb. a fele fogy törlőkendőből.
2010. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is elég egy hét alatt egy csomag, Pampers pelus mellett, nálunk ebből folyik ki legkevésbé a kaki/pisi.
2010. júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem 3 és fél hónapos a kisfiam és kb 1 hétre elég egy csomaggal.

Az euro family-ben vesszük neki a törlőkendőt,a 72db-os csak 290 ft és nagyon jóóó!

Baby fresh a márkája és az illata is nagyon jó,már próbáltam pamperst dm-st de ez jött be a legjobban!!

2010. júl. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én max havi 1 csomaggal. Csak ha kakis, akkor törlöm át, de utána le is mosom vízzel. Mondjuk a fiam már kicsit nagyobb, tápszeres + hozzátáplálás, így max 1-2 naponta 1x kakil, akkor se kenődik szét nagyon. És bár nagyon érzékeny bőrű, a feneke sose volt piros picit se. DM pelust és Mülleres törlőkendőt használok, olyant, ami nem tartalmaz propilen glykolt. (Ugyanis ez igencsak veszélyes...)
2010. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha kétnaponta egyszer kakil, akkor van olyan nap, hogy nem is törlöd le napközben? És ha pisis, akkor mit csinálsz "helyette"?
2010. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én langyos vízzel törlöm le a popsiját minden pelenkázásnál. Törlőkendőt csak sétákra, utazáskor viszem. Ez nem spórolás, mert a vatta is pénzbe kerül, csak nagyon érzékeny a bőre és piciként így alakult ki.
2010. júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én csak pisinél használom, ha otthon vagyok és van kaka akkor a csap alá megy. Ha megyünk valahova akkor is viszem magammal a törlőkendőt.1 hónap max 2 csomag.
2010. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk heti 1 csomag mindig elmegy, de sokszor több is.Havi 5-6 csomag.Vagy Pamper, vagy Axxo.Az Axxo jobb, mert nagyon nedves, és vastagabb, abból kevesebb is fogy, de ritkábban jutok hozzá.
2010. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!