Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapban ti mennyi törlőke...

Egy hónapban ti mennyi törlőkendőt használtok el 2-3-4 hónapos babáknál?

Figyelt kérdés

Mi rengeteget..1 hét alatt 2 csomag kb.

És milyen márkából?

Mennyiért veszitek?


2010. júl. 19. 02:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9.03

Nem, nem törölgetem, ha csak pisi van, max tiszta vizes papírral. Tiszta száraz mindig a feneke és a kuki+zacsi is. A pelus beszívja teljesen és nem engedi vissza. Ha melegebb van, napi 2-3x fürdik vagy lezuhanyzom.

Sőt, kövezzetek meg, de nem is kenegetem minden peluscserekor! Extra érzékeny, ekcémás bőrű, és bizony rájöttem, hogy minél kevesebb vegyszert használok (márpedig a törlőkendőben van rendesen...), annál jobb a bőrének. A fenekével így még semmi probléma nem volt, kivéve, amikor tesco pelus volt itthon és az szerintem elég nejlonos. Azóta se vettem olyant.

2010. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ csajok!!!Akkor csak én pazarlok ennyit...???:(

Mi is Pamperst használunk amugy!

2010. júl. 19. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!