Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívásra van valakinek...

Orrszívásra van valakinek bevált módszere? A lényeg, hogy ne egy disznóvágásra hasonlítson. Valami kíméletes megoldásra lenne szükség.

Figyelt kérdés

A következő lenne a művelet(2 hónapos a baba): Pelenkázón oldal fekvés, mindkét orrlyukba sterimar befújás (itt már nagyon visít), majd 1 percig várni, hogy hasson, és utána orrszi-porszi a porszívó csőre csatlakoztat, bekapcsol, majd szívás mindkét orrlyukból nem befogva a másikat.

Szegénykét teljesen felzaklatja. Más hogyan csinálja?



2019. nov. 24. 23:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém 6 hetes. Lehet hogy hülyén hangzik, de fel veszem vele a szem kontaktust és el magyarázom neki szép nyugodt hangon mit szeretnék csinálni, mondom neki hogy nem fáj és hogy jobban lesz tőle, meg kezd figyelni és lenyugszik, majd sóoldatot cseppentek az orrába (közbe magyarázom mit miért csinálok), várok egy picit, szívom és újra cseppentek neki. Persze egy kissé forgassa a fejét meg grimaszol közbe, de nem visít mint a fába szorult féreg. Meg ugye aztán érzi az eredményt. Szerintem a sterimar fujásával már felzaklatod ezért visít. Én se szeretek fújni az orromba szinte a szemem nyomja és az agyamig fel megy, hát akkor egy pici babánál. Inkább végső esetre tartogatnám.
2019. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11, és a cseppet is próbáltad? :D Mert az nem az "agyadba", hanem rögtön a garatra csorog. Egyáltalán nem jobb érzés csak pluszban még hatása sincs. Ha valóban beteg lesz, rájösz.
2019. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy nem tud a garatra folyni ha el van dugulva az orrom
2019. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!