Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ilyen a babám hajszíne?

Lehet ilyen a babám hajszíne?

Figyelt kérdés
2 hónapos, olyan mintha a töve szőke lenne a vége még barnulna be. Lehetséges? Nagyon világos barna hajjal született és nem sok van neki. Az én hajam szőkés barna páromé fekete. Mikorra alakul ki a végleges szín?

2019. nov. 26. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
10-12 éves korra lesz végleges hajszine!
2019. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-2 év.
2019. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tinikorában lesz végleges színe.
2019. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiam majdnem fekete hajjal született aminek a végén mintha melírozva lett volna szőke tincsek voltak. Mindenki a “csodájára” járt. Ráadásul nagyon hosszú hajjal született. Aztán 4-5 hónaposan elkezdte elhagyni a babahajat alatta homokszőke haj nőtt, olyan volt, mint aki foltokban kopaszodik. Jelenleg is homokszőke haja van, nem túl sűrű de cserébe hihetetlen gyorsan nő. Biztos vagyok benne hogy be fog sötétedni (az apjának és nekem is sötét hajtunk van).
2019. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!