Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mei tai ügyben lenne pár...

Mei tai ügyben lenne pár kérdésem. Megpróbálsz válaszolni?

Figyelt kérdés

Szeretnénk venni egy mei-tait. Legjobban a tündérputtonyon lévő anyagokból tetszik.S ott egyedileg csinálnánk nekünk. Az lenne a kérdésem akik onnan rendeltek azok csattosat vettek vagy kötőset. Ahogy néztem az elején (nem tudom meddig) kötős kell. De nekem kényelmesebb lenne a csattos.

Vagy egy 3hós babának már lehet csattosat venni? 4,8kiló és ca 60cm. A tündérputtonyon csinálnak vajon csattosat is?

Illetve ha 2oldalasat szeretnénk az milyen árban van? Vagy inkább legyen egy oldalas de olyan ami nekem és a páromnak is tetszik? Teljesen másmilyen tetszene nekünk. Illetve még egy olyan kérdésem lenne hogy Pesten/közelében csinálnak esetleg valahol?

Mondjuk ahogy néztem 800 ft a postaköltség az megéri(nem sok).ELőre is köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 19. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
menj fel a mamami.hu oldalra, ott szívesen válszolnak neked! :)
2010. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán jó a két oldalas!Én is két oldalast veszek tőlük!Csak mi itt lakunk nem olyan messze tőlük!De szerintem jobb a kötős!ÉS a 3 hós babát szerintem nem lehet beletenni,mert a mei tait csak ülni tudó babáknak ajánlják!Addig kendő!Dea mamamin okosabbak,én is csak "tanuló" vagyok! :)
2010. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mei tait simán lehet kisebbeknek is. Mi 2 és fél hós kora óta használjuk, nem kell hozzá ülni tudni, mert meg van támasztva az egész háta, úgy mint a kendőben. De hajrá mamami!!!
2010. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az oké,hogy jó csak dupla annyi:( Mondjuk ha csattos akkor már mindegy:D:D
2010. júl. 19. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!