Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti megmondtátok, mit kértek...

Ti megmondtátok, mit kértek konkrétan? Nem ciki ez így?

Figyelt kérdés
Húgomék jönnek hamarosan megnézni a babát és nagyon szeretnék, ha megmondanám mit vegyenek, mire van szükségünk. Mindenünk megvan, nincs igényünk fontos dolgokra. De nem szeretik a szerénykedést, nem fogadnak el elutasító választ, azzal pedig nem elégszenek meg, hogy hozzanak belátásuk szerint amit szépnek, jónak gondolnak. Kellemetlennek élem meg ezt a dolgot, mert nem vagyok az a fajta aki megszabja, mit kapjon. Ti mit mondanátok?
2019. nov. 29. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Pelenkát, az általad jónak tartott márkájút és méretűt.

Egy linket egy babaruhaboltban egy cuki göncről.

2019. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Pedig sokkal jobb aha megkérdezi és nem csak úgy hoz valamit. Hidd el. Mi is kaptunk így felesleges dolgokat sajnos.

Mit kérnék? Textil vagy sima pelenkát, popsitörlőt, ruhát. Mivel itt már nagyobb a baba így talán valami játékot.

2019. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Így, ahogy az első mondja. Kérhetsz esetleg még popsikrémet,nedves törlőkendőt, fürdetőt stb. ezekre úgy is mindig szükség van,mert gyorsan fogynak. Szerintem egyáltalán nem ciki,hiszen ők kérdezték.
2019. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Már miért lenne ciki. Ha nincs gyereke nehéz kitalálni mi is lenne jó. Felesleges cuccot meg gondolom nem szeretne venni amit úgysem használtok. Vagy akkor lehet mondani vegyenek azt ami fogyó eszköz, pl pelenka, popsitörlő stb. csak ugye abból is kell melyik fajta, mert nem biztos h mindegyik jó a babádnak. Játékból is ezer fajta van, ruhából (itt kell a méret) is ezer fajta van.
2019. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Állíts össze 3gy bababolt oldalán különböző árfekvésű dolgokból egy kivansaglistat és küldd el neki, hogy ezek tetszenek, válasszon valamit ami neki is megfelel.
2019. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem gaz. En megyek babanezobe hetvegen. Megirtam a baratnomnek hogy nem akarok 100. Ugyanazt vinni. Mondjon valamit. Mondott is egy 1500 ft-os dolgot. Mind a ketten jol jartunk, mert en ennel tuti tobbet koltottem volna valamire ami neki nem is kell.
2019. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, én is mindig megkérdezem. Ha van gyereke, akkor se tudhatja, mert lehet, hogy tok jo dolgot vinne, de nektek mar van belőle 53, igy az 54.felesleges lenne. Gondolj bele, o hogy érezné magat, ha nem vinne semmit. Teged lehet, hogy nem zavarna, de ot igen. Valami ugyis visz. Akkor mar nem jobb, ha olyat,aminek orulsz? Mondd meg, es mindenki boldog!
2019. nov. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!