Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A junior 1+ tejitalok ugyanoly...

A junior 1+ tejitalok ugyanolyan laktatóak, táplálóak, mint a tápszerek?

Figyelt kérdés
Azért is kérdezem, mert mostanában a 14 hós lányom nagyon fogzik. Tegnap is kibújt egy fogacskája és talán emiatt is lehet, hogy szívesebben fogad el 180-200 ml tejitalt (akár kakaóporral), mint bármi mást.
2010. júl. 19. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
14 hónaposan és már csak tejitalt adtam, reggel és este, tehát nem tudom igazán mennyire laktató a tápszer (ő azelőtt szopizott). DE! A dokinőm egyszer azt mondta, hogy inkább adjak neki 9hósnak való tápszert (??), mint tejitalt (most nem térek ki, hogy miért, elvileg abban több a fehérje). Megnéztem a két dobozt, a tápszereset és a tejitalosat: szinte semmi különbség nincs az összetételt illetően, úgyhogy szerintem ugyanolyan laktató a tejital is. Ha szereti és megissza, esetleg napi többször is adhatsz.
2010. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!