Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem jártam rendszeresen...

Nem jártam rendszeresen terhesgondozásra. Mit fognak szólni a szülésnel hogy hiányos a kiskonyv?

Figyelt kérdés
22 hetesen állapították meg a terhességem, utána nem jártam terhesgondozásra sokáig. 33 héten mentem el, ctg vizsgálatokon voltam, vérvételre elmentem 2-re. Nagyon csúnyán fognak rám nézni?

2019. nov. 30. 11:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%

Engem csak az érdekel, hogy a saját kisbabád hogyléte ha a terhesség alatt nem fontos számodra, akkor ezután mi lesz? Majd nem adsz enni, csak napi egyszer?


Egyébként nem tudom hogy néznek majd rád, komolyan ez a legnagyobb dolog aminn aggódni tudsz?

2019. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nem, nem ez a legnagyobb problémám.
2019. nov. 30. 11:27
 3/36 anonim ***** válasza:
94%

A heyedben nem az érdekelne hogy csúnyán néznek, hanem hogy ennyire nem vetted figyelembe a magzatod fejlődését. Hogy lehet hogy nem vetted észre félidőig? És utána miért nem?

Egyébként ha nincs elég pecsét a könyvedben a támogatásoktól búcsút inthetsz.

2019. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Vérzésem volt, a pocakom sem látszott. A babát nem szerettem volna, elvetetni nem tudtam, és elfogadni is nehezen, hogy jön. Ez volt az oka hogy nem mentem el gondozás rá. Tudom, hogy felelőtlen voltam!
2019. nov. 30. 11:30
 5/36 anonim ***** válasza:
97%

Hát ha így van, elmegyek rögtön egy pszichológushoz. És nem kihagyom ezeket a fontos vizsgálatokat...


Ezután törekedj akkor, hogy bár ezután ne legyél ennyire felelőtlen... 🤦‍♀️

2019. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%

Szülni azért remélem a kórházba fogsz!

Vagy ha mégsem, legalább a gyereket rakd be az inkubátorba!

2019. nov. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%
Ha jól emlékszem van az 1 összegű anyasági támogatás, ami 60 x ezer ezt csak akkor veheted igénybe ha voltál gondozáson ezt szerintem bukod. Teljesen mindegy, hogy hogy néznek rád a saját lelkiismereteddel kellene elszámolni, már ha van olyan, hogy telibekakáltad, hogy miújság odabent. Amit itt osszehordtál vereztem nem vettem észre aztán nem akartam elvetetni, gondolom kifogás, mert ha valóban így lett volna huszonhetesen már amúgy se lehetett volna elvetetni. Kicsit fel kellene nőni a feladathoz, mert ez a nem törődöm stílus nagyon rossz irányba vezet.
2019. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%
Esélyes hogy a védőnő bevonja majd a gyámhivatalt az ügybe....
2019. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
A védőnőm azt mondta, nem kötelező a terhesgondozás, a saját testemmel azt csinálok amit akarok. Rá csak a születés után lesz "szükség".
2019. nov. 30. 11:57
 10/36 anonim ***** válasza:
52%
el se tudnám képzelni mit tennék ebben a helyzetben. sok erőt és kitartást kívánok, kérdező, bármi lesz!
2019. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!