Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem jártam rendszeresen...

Nem jártam rendszeresen terhesgondozásra. Mit fognak szólni a szülésnel hogy hiányos a kiskonyv?

Figyelt kérdés
22 hetesen állapították meg a terhességem, utána nem jártam terhesgondozásra sokáig. 33 héten mentem el, ctg vizsgálatokon voltam, vérvételre elmentem 2-re. Nagyon csúnyán fognak rám nézni?

2019. nov. 30. 11:24
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen nincs, hogy a védőnőnek nyilatkoznia kell, stb.


A terhesgondozás lehetőség, nem kötelesség!! Mivel a terhesgondozás során, ha bármi betegséget megállapítanak, akkor sem kényszeríthet senki téged terhességmegszakításra még élettel összeegyeztethetetlen betegség esetén sem!!


Alanyi joga megtagadni az anyának ezt! Az egyetlen szankció, amit maga után von, az az egyszeri anyasági támogatás megtagadása, magyarul mínusz 64 000 ft.


A gyámügynek akkor van köze a dologhoz, ha az anya olyan életet él, ami a magzatot súlyosan veszélyezteti, pl alkesz, drogos.


Gondoljatok bele, még a sok cigisnek se lesz következménye, pedig az ténylegesen árt.

2019. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gondolkozz el az orokbeadason.
2019. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
20%

"Konkrétan a terhessége több, mint fele alatt cseszett elmenni orvoshoz!"


nem tudja hogy terhes, te sügér! olvass már mielőtt okoskodni próbálsz!

2019. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
46%
Aha. És utána 11 hétig még mire várt, hogy hátha csak puffadás és tévedt az uh is?
2019. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Nem... Csak nem tudtam feldolgozni!
2019. nov. 30. 22:31
 36/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2019. nov. 30. 22:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!