Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon rosszul érzem magam ha...

Nagyon rosszul érzem magam ha másra hagyom a kislányom, mikor múlik el ez az érzés?

Figyelt kérdés
1éves már,elejétől havonta egyszer mama vigyáz rá. Ott is aludt már többször. Ismeri őket,szeret velük lenni, férjemmel is,nem hiányol csak nekem rossz,mert olyan érzés mintha el is felejtené 1 nap alatt h én vagyok az anyukája. Persze rosszabb lenne ha sírva kéne otthagynom,szóval iyen kettős érzésem van h jó is h ilyen jól elvan a többi családtaggal de rossz is mert félek h nem kötődik hozzám eléggé.Persze ha együtt vagyunk,bújik,puszit ad,látom h szeret,csak mikor nem vagyunk együtt utána nem is örül,semmi extra. Mintha észre se vette volna h elmentem.

2019. nov. 30. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
De aranyos vagy 🙂 anyát nem helyettesíti senki. En is szoktam anyukámra hagyni, es én is ezt szoktam érezni, de aztán rájövök, hogy örülni kell annak, hogy ilyen kis barátkozós, boldog babám van.
2019. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha rosszul érzed magad, akkor miért hagyod ott? Nem kötelező, hogy más vigyázzon rá.
2019. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Előző vagyok, azt lehagytam, hogy pont a napokban hoztam fel, hogy ott is aludhatna. 5 hónapos a kicsim.
2019. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hetente 1 nap suliba járok,akkor napközben vagy a férjemmel van, ha ő dolgozik akkor egyik mamával. Plusz havonta 1 este vagy fél nap mikor van valami programunk a férjemmel,bár már 3hónapja nem is volt ilyen. Ez nem sok "különlét" és ha van lehetőségünk mamák által miért ne,főleg h nem is hiányol de pont ezért rossz is.
2019. nov. 30. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem hiányol, mert biztos benne,h mész érte. Ez jó.
2019. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Az lenne a jó, ha egy percre se tudnád otthagyni, mert ordítana? Mi 8 hónaposan hagytuk anyámra a lányunkat két és fél hétre, muszáj volt, természetesen megismert amikor hazajöttünk. Szerintem a te 1 éves lányod is felismer 1 nap különlét után. Nem érdemes problémát csinálni abból, ami nem az.
2019. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem azt hiszik mindig ott van anya cssk elbújt. Én lányom 10 hóbapos, ezen a héten minden nap 6-7 órát mással volt egy alkalmi munka miatt. Volt olyan nap, amikor elém trappolt kacagva, volt hogy rám nézett és úgy mutatott a hintára (hogy tegyem be), mintha 5 perce szaladtam volna ki.
2019. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen még ne várj nagy érzelmi kitöréseket. Ha ilyen kicsinek hozzászoktattad ehhez, megszokja, neki ez a természetes. Nálunk pl apa kezdettől fogva úgy melózik h több napot nincs itthon, gyerek megszokta, neki ez a normális. Ne aggódj sztem.
2019. dec. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!