Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos körüli babátok...

14 hónapos körüli babátok mennyit alszik?

Figyelt kérdés
Lányom délelőtt 10:30kor alszik el, dél körül ébred mégis néha alig tudom 21:30kor elaltatni. Reggel pedig 7:00-7:30kor kel. Kicsit kevésnek gondolom a másfél óra alvást, 1-2hete még 2,5-3 órát is aludt nappal.
2019. dec. 2. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is másfél orat alszanak, cserebe végig alusszak az éjszakát. Ha éjszaka nincs gond, akkor en nem foglakoznek vele. Van akie nappal sokat alszik, ejszaka meg ebred. En jobban orulok, hogy ejszaka alszanak.
2019. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ennyi idős a kisfiam. Nem lehet, hogy túlfárad és azért nem akar este aludni? 9,5 óra ébrenlét szerintem elég sok. A kisfiam 1-4 között alszik napközben. Este meg 21:00-tól kb 7:30-ig. Éjjel ritkán ébred. Ha kiegyensúlyozott, nem nyűgös akkor ennyi alvás elég Neki.
2019. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8-9 fele ébred, 11-kor megy szundizni és 1-2 fele ébred, este 8-kor van lefekvés és reggelig alszik.
2019. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam reggel 7-fel 8 körül ébred.

Utana délben alszik el. És legalább 2 órát alszik, de inkább hármat.


Este fél 10-10 előtt lehetetlen mostanában lenyomni,hogy aludjon. Ez egy hete áll fenn.

Előtte mindig fel 9 körül aludt el este.


Mondjuk ő 20 hónapos, de gondoltam válaszolok. 😅

2019. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!