Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babát mennyire...

1 hónapos babát mennyire szokás lepasszolni valakinek vigyázásra?

Figyelt kérdés

Tesóm passzolja le a gyerekét 1 hónaposan az anyánkhoz 4-6 órára, mert mehetnéke van. Ő már nem volt sehol nagyon régen és kell neki az “énidő”. A kifogás az, hogy amúgy is tápszerem van, mert nem volt tej. Szerintem ez abnormális dolog, ilyen picit rábízni valakire. Amikor szóvátettem leordítottak hogy nekem nincs gyerekem, nem tudhatom hogy megy ez, mások is ezt csinálják.

Amúgy már a baba 6 hónapos korában vissza fog menni dolgozni napi 4 órát, addig anyánk vigyáz majd rá. Én úgy gondolom, hogy minek ilyennek akkor gyerek? Anyagi gondjaik nincsenek, csak unatkozik otthon, ezt meg is mondta.


2019. dec. 2. 15:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%
Ha minden nap lepasszolja, akkor az nem normális. Ha hetente 1x, akkor belefér.
2019. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
72%

Mi közöd hozzá? Majd ha lesz gyereked, úgy neveled ahogy akarod. Ha kéretlenül okoskodsz, ne csodálkozz, ha elküldenek a pitsába.

Amúgy meg minek írtad ki ezt a kérdést? Gondolod ha itt elég habzószájú véranya fröcsög a testvéredre, akkor majd hirtelen megváltozik?

2019. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom, egy hónapig éjjel nappal vele volt, és egy kicsit már szeretne lazítani. Végül is nem idegenről van szó, hanem a nagymamáról. Gondolom, ő is nagyon örül, és örömmel vállalja. Ha nem mindennapos a dolog, szerintem oké. Heti egy ilyen belefér. Félévesen pedig ha a nagyi vállalja, végül is jobb, mint a bölcsőde.
2019. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
75%
Ez sem kérdésnek született, hanem tesódat kéne szapulnunk, hogy milyen szaranya igaz? Mert valójában nem is arra vagy kíváncsi, hogy mennyire szokás az egyhónapost lepasszolni.
2019. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon jól teszi! Nem kell éjjel-nappal a babával lenni. Pont ebbe bolondulnak bele a nők. Egy anyának is joga van énidőre, pár órára a gyereke nélkül.
2019. dec. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkinek más a normális, és más az igénye. Én ennyi idősen nem passzoltam le, 5 hónapos volt mikor először hagytuk 6-7 órára anyukámmal. De nem is volt igényem rá előbb. Van egy ismerősöm, aki 3 hetesen passzolta le egy teljes hétvégére a kicsit. Nekem ez nem normális, nekik az. Ha anyudnak megfelel így, akkor nincs gond.
2019. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
68%

A kérdező nem kapja meg amit akart. Ne legyetek már ilyenek szegénnyel. 😉


Totál igazad van, hiszen te is saját tapasztalatodból tudod, hogy milyen éjjel-nappal egy babával lenni. Hogy milyen nem aludni, és gondolatolvasásból megbukni.(mert az elején gondolatolvasunk) Tudod, hogy milyen rossz amikor egybefolyik az éjjel és a nappal. Sőőőt. Tudod azt is, hogy a szülés során szerzett sérülések miatt is milyen rossz, hogy a testünknek nem vagyunk urai. Majd ha ezeket megtapasztalod utána alkoss véleményt. Mindenki úgy él, ahogy akar. Nem neked kell vigyázni arra a picire, úgyhogy nem tudom mi a problémád.....

2019. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
73%
Hajjaj, sokan örülnénk, ha a nagymama vállalná. Mondjuk a többség nem menne sehová szerintem, hanem szimplán aludna 4 órát egyhuzamban. Attól hogy kiakadnál? Semmi dolga nincs, csak azért passzolja le, hogy aludjon! Milyenanyaazilyen? Minekszültazilyen?
2019. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
58%

Én nem is tudtam volna, mert igény szerint szoptatta, a gyerekeim a cumit is kiköpték. És ennyi idős gyermekágyasként a túlélésért küzdöttem.

A kialvatlanságtól teljesen kész voltam.

Semmilyen segítségem nem volt, így az unatkozást azóta sem ismerem.

Irigylem a tesód, hogy unatkozni van ideje.

2019. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
56%
Az semmi. Én a baba egy hetes korában szombat éjszaka bulizni mentem :) Na ettől tuti kitérnél a hitedből :D Ő élete, semmi közöd hozzá
2019. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!