Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megtanulnak egy új mozgást...

Ha megtanulnak egy új mozgást akkor utána többet alszanak igaz? Ma kezdett el kúszni, és nagyon jót alszik!

Figyelt kérdés

igaz hogy 7,5 hós és csak most kezdte,de már rájöttem hogy miattam,mert hagytam ülni!Ma eldöntöttem ha nehéz is lesz valahogy lent tartom a földön! Úgy örülök!

Nálatok is új mozgásforma után jobbakat aludtak?Csak kifárad!Én erre gondolok!


2010. júl. 19. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

mindkét gyerekemnél épp az ellenkezője volt, rosszabbul aludtak.


Mindkettő 8 hónapos volt, mikor 1-2 hét alatt megtanultak mászni, felülni, felállni. Abban az időben napokig nem aludtak egy normálisat.

2010. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd van:)Az én lányom még álmában is gyakorol így elég sűrűn felébred.Előfordul,hogy ülve alszik:)
2010. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyem meg! Ez nagyon cuki!!!!
2010. júl. 19. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk amióta kúszik eszméletlen nagyokat tud aludni. Vagy lehet, hogy csak a meleg üti ki, de mostanában volt olyan, hogy a délelőtti alvása, ami max. 2 órás szokott lenni 4 lett. :)

Korábban egész nap aludt ennyit, végre van kis időm magamra is a házimunka mellett...

2010. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mióta aktívan mozog, sokkal jobban és többet alszik. Most 7.5 hós és este 12 órát nappal pedig egyszer 2 órát alszik.
2010. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!