Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ajàndèkba kapunk egy...

Ha ajàndèkba kapunk egy macskàt? 3hòs baba mellè.

Figyelt kérdés

Itt az allergiàra gondolok.lehet allergiàs lenne rà?

Mennyire szàmìt,hogy benti.Mit tegyek ha mègis kapunk egyet?

Talàn ajàndèkozzuk el?


2019. dec. 4. 06:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy kölyökmacska olyan mintha lenne még egy gyereked. Nekünk 1 éves volt a kicsi, mikor lett egy kiscicánk (szintén a nagy kapta) ill. egy kölyök kutyánk is. Mondanom sem kell, hogy katasztrófa volt az elején. Időre etetni, orvoshor járni vele, persze játszani, foglakozni velük. Kicsi gyerek/baba mellett ez nem mindig egyszerű. Mondjuk nálunk kinti állatok, így alomtakarítas nem volt, de lehet úgy be se vállaltam volna, plusz naponta takarítani a házban. Allergiára nem tudok mit mondani, nálunk senki sem allergiás az állatokra. Nálatok ha van macskaszőr allergiás, akkor nagyobb eséllyel alakulhat ki a kicsinél is, de ha nincs sajnos akkor is van esély rá, ezt előre nem lehet tudni. Olyan ez, mint a ha tudom hogy el fogok esni, akkor leülök előtte.
2019. dec. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg annak, aki adja, hogy náluk lesz tartva! Mennyivel jobb az, ha továbbadod? Miért nem lehet közölni, hogy ez most nem időszerű?
2019. dec. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit a felelős állattartásról....
2019. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk 3 èvesen kapott a nagyobbik fiú macskàt. 4 eves volt mikor megszületett az kistesó. Semmi problèma nem volt. Persze a tisztasàgra odafigyelünk. A macska kijàrós, van macska ajtó, tehàt igy nem kell alom. Orvos rendszeresen làtja oltàsai is megvannak. Azèrt amig kicsi, felügyelet nèlkül, ne legyen a macskàval. Mivel a szeretik a cicàk az anyatej illatàt, azèrt hallani olyat , hogy ràfeküdhet a babàra. Erre oda figyeltünk. Amùgy egy àllat a csalàdban jó dolog, a gyerekek megtanuln vele bànni. Ès nem nyùzzàk az àllatokat, mint peldàul olyan gyerekek, akiknek nincs közelükben àllat.
2019. dec. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem fogadnám el.
2019. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem lesz tőle baja a gyereknek, de komolyan nincs eléggé kihangsúlyozva, hogy ÉLŐ állatot NEM adunk ajándékba?
2019. dec. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rá allergiás, de ez csak élesben derül ki. Sokan tartanak állatot baba mellett, van a jó és van a macerás oldala. Csak akkor fogadd el, ha te be tudod vállalni vagy 10 évre. Egyébként ne vagy beszéld meg a lelkes ajándékozóval, hogy legyen náluk, majd látogatjátok. Tapasztalatom szerint mire a gyerekek akkorák, hogy már nem te fogod helyettük nagyrészt etetni és takarítani, kb. ki is repülnek, szóval úgyis te fogod :)
2019. dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Joskapista

Ismerem gondozàs terèn a macskàkat

Köztük nőttem fel. Csak kinti cicàk voltak.

2019. dec. 4. 13:33
 19/23 A kérdező kommentje:

Allergia volt a kèrdès nincs elèggè kihangsùlyozva?

Vagy lehet vastag nagybetűkkel kellett volna ìrnom...

2019. dec. 4. 13:39
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz rá allergiás, én is házikedvencekkel nőttem fel.

Csak legyen rendszeresen féregtelenítve és ne menjen be a baba szobájába illetve az ágyra, asztalra se.

2019. dec. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!