Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor megnyugodhatok,...

Most akkor megnyugodhatok, vagy aggódhatok tovább?

Figyelt kérdés

Én vagyok aki nemrég azt kérdezte, miért bújik ki minden foga a kisfiamnak kékes-szürkés színben ? Ma dokinál voltunk.Gondoltam leírom, h az orvos azt mondta, h a zománca rendben. Ő sem látott még ilyet, pedig két orvos is megnézte. Tennivaló nincs. Nem igazán lehet vele kezdeni semmit. Jók a fogai. Mind egy szálig ilyen rizsszínűek. Fluorid, d-vitamin...meg ezek a dolgok nem hiányoznak a szervezetéből...dokik szerint ezt nem ezek hiánya okozza. Valószínűleg genetika. És jó hír az egészben, h nincs semmi összefüggés a között, h a maradandó fogai milyenek lesznek.

Úgyh most nem tudom örülhetek e...vagy aggódjak.


2010. júl. 19. 17:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szerdán megyünk tanácsadásra, ott a doktornéninek is elmondom h mit mondott a fogorvos/ok/, és megkérdezem tőle h esetleg kell e még valami óvintézkedés. Pl vérvétel, vagy valami más(bár teljes vérképet, vasat néztek már neki fél évesen)...na mind1. Lényeg ha a doktornő is azt mondja h nincs mitől tartani, akkor elfogadom és nem bosszankodok tovább.

2010. júl. 19. 22:30
 12/13 anonim ***** válasza:
A tesómnak feketék voltak a tejfogai, szó szerint, nem túlzok. A szüleim is vitték mindenhová, de sehol senki nem tudott tenni vele semmit. Ez 30 éve volt, a maradandó fogai gyönyörűek és egészségesek, mint egy fogkrémreklám!
2010. júl. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kalciumot nem probaltal adni neki?
2010. júl. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!