Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Snuza légzés figyelő vélemények?

Snuza légzés figyelő vélemények?

Figyelt kérdés
Köztünk szeretném altatni mert refluxos baba és nem tud az oldalán feküdni, mert elfordul, hason utál lenni, azonnal felkel. Viszont ha mellettem fekszik felkelek, mindenre, ma éjjel is bukott ,azonnal felkeltem és oldalára fordítottam,hogy kifolyjon. Tehát szükség lenne egy pelusra rakhatóra.
2019. dec. 9. 13:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem csipog ha jól mér, és ha jó helyen van.


Akkor csipog csak, ha elmozdul és emiatt a működése akadályozva van

Tehát akkor csipog csak ha baj van

2019. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekünk snuza hero van, ez csak légzést néz (a baba hasának mozgását), a többit gondolom egy másik változat méri. Koraszülött (sovány) babával eleinte, kb. 1 hétig napi több téves riasztásunk volt, mert nem tudtuk jól rátenni, néha nem érzékelt. Elég bosszantó volt, hogy csak a gyerekről levéve lehet utána visszakapcsolni. Másrészt téli baba, a takaró alól halkan hallatszik a csipogás, a babarádió nem kapcsol be rá. Úgyhogy egy érzékelő lapos készülékkel együtt használjuk, ami az ágyában van. Ha máshol alszik, akkor igyekszem mellette lenni, így meghallanám.

Az együttalvás meg lutri, attól még, hogy általában ott is csak a babát érzékeli, peches esetben érzékelheti a szülőt is. De ennek szerintem kicsi az esélye, én alszom együtt a babával, szerintem több az előnye, mint a kockázata.

2021. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!