Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzès figyelő! Tapasztaltatok...

Légzès figyelő! Tapasztaltatok már olyat hogy, ha kivettétek a babát a kiságyból nem azonnal riasztott hanem jóval később?

Figyelt kérdés

Kivettem mert sírt és véletlenül elfelejtettem lekapcsolni. Majd jó 7-8 perc mulva jelezhetett.

Lehet köze az érzékenység beállításhoz?

Angel Care


2019. jan. 31. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szokta ezt. Bármilyen rezgésre ami a kiságyat éri, tovább mülödik.Ha pl a pelenkázó a kiságy mellett van és hozzáér, akkor amig pelenkázol, simán érzékeli a mozgást,és nem.riaszt. Ne érjen semmi se a kiságyhoz ami rezgést adhat át neki.
2019. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El is mentél a kiságytól? Ugyan nekünk babysense, de akkor csinálta ezt, ha megálltam a kiságy mellett. Pedig nem dőltem neki, semmi. És akkor riasztott, ha elmentem onnan.
2019. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eléggé érzékeny. Ismerősöm mondta, hogy nekik még a kinyitott ablak is bezavart, mert a légáramlást is érzékeli.
2019. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!