Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában szerezett...

Mennyi idős korában szerezett a gyereked látható sérülést? Hogyan történt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a horzsolásokra, kék zöld lila foltokra stb
2019. dec. 9. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
2,5 évesen álló helyzetben lévő kismotorról leesett előre, és valamiért nem tette le a kezét így a homlokára érkezett.A Járdán ott volt egy kiemelkedő, így nagyon vérzett neki, plusz nagyon sírt. Megijedtünk mi is, vittük egyből a sürgősségire. Ott kifosztották, plusz ragasztót tettek ra,kis gézzel. Varni nem kellett. Egy hétig volt rajta a géz, addig tükörbe nem nézett szegény. Még most is ott a nyoma kb 3 hónapja történt.
2019. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Amikortól felálltak, jöttek az esések, tehát olyan 9-10 hótól. Pedig folyton 5 centire voltam, mégis sikerült a másik irányba dőlni, mint amire számítottam :)
2019. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekem is van, de én nem emlékszem az elsőre. Kb. mióta megvannak, kék-lila foltosak. Szerintem ahogy magától helyzetet tud változtatni, már foltosodnak is.
2019. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább amikor próbálkozott felállni tehát olyan 8-9 hónaposan. Ami elég látványos volt az az 1 éves státusz előtt 1 nappal amikor neki sétált az ajtónak és egy nagyon nagy kék folt lett a homlokán.
2019. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt sok púp, azok jönnek-mennek. Egy komolyabb volt, nekiesett az ágynak és lett egy vágás az arcán. Dőlt belőle a vér, sürgősségi meg minden. Ragasztották csak, varrni nem kellett, de azóta is megvan a nyoma. Két éve történt.
2019. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2,5 éves volt. A teraszon, aminek beton volt az alja, valahogy összeakadtak a lábai és elesett de úgy, hogy fejjel érkezett le. Nekem kb megállt a szivem, a kis arcát lehorzsolta, kb 1 perc alatt egy rohadt nagy pukli nőtt a fejére. Én 5 perc elteltével olyan rosszul lettem, hogy majdnem elájultam, még hánytam is.

De a fiamnak hála az égnek semmi komolyabb baja nem lett.

2019. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az elso gyerek 8 honaposan, akkor mar allt javaban es lefejelt valsmit, epp a szemoldokenel, verzett, bedagadt, picit felrepedt.

A masodik gyerek 6-7 honapos volt, kuszott ossze-vissza es a nagyobb gyerek athajtott az ujjan kismotorral. Bedagadt az ujja, de semmi nagy serules nem volt.

A legkisebb gyerek pedig 5 honapos volt, a jatszoszonyegen fekudt, a kisrbbik batyja olvasott neki konyvbol es raejtette a konyvet. Epp a konyv sarka utotte meg s homlokat, belilult.

Ugy latszik ez ilyen testverrol testverre szallo hagyomany nalunk...

2019. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1 hónaposan


Belemozdult fürdetés közben az ujjamba., miközben kentem a hasánál

simán belilult neki


Maradandóbb 8-9 hónaposan.

Letört 2 foga

2019. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8. Vagyok


Azóta nincs olyan hogy ép, amióta jár...

17 hónapos

2019. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20 hónaposan futott a betonon és hátranézett, összeakadt a lába,elesett,a kezénél hamarabb ért le a homloka. Nem vérzett,de egy nagy lilás pirosas folt lett a homlokán. Rá két napra vittük fényképeztetni személyihez, szerencsére el tudták tüntetni a képről.
2019. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!