Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam már lassan 4 hete...

A kisfiam már lassan 4 hete beteg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
7.5 hónapos a kisfiam, először orrdugulással kezdődött majd jött a köhögés. Voltunk a doktornőnél először felírt orrcseppet semmit nem használt, majd vissza vittem megint akkor mondta hogy hörghurutja van, kaptunk Klacid baby-t hogy azt szedje 8 napig meg Ventolint,már 1 hete szedjük és használjuk, a köhögés csillapodott már, de az orra tele van, és hiába szívom neki alig jön valami,és érzem ahogy szurcsog. Holnap viszem vissza megint. Mit lehetne ezzel kezdeni? Miért nem múlik el neki?

2019. dec. 15. 14:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Cebiont adok neki. Már annyi mindent próbáltunk és adunk neki hogy nemtudom miért nem használ. Egyszeruen állandóan szurcsog,aludni sem nagyon tud emiatt. Olvastam az interneten légzéssegítő parnarol , valaki esetleg használta már?

2019. dec. 15. 21:06
 12/14 anonim ***** válasza:
Az orrdugulás elleni párna beválhat, de én elvinném fülészetre. Nálunk ugyanígy szörcsögés, de nem tudtam semmit kiszívni, megnagyobbodott orrmandula okozta. Fél év után derült ki, hogy ez a baj.
2019. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Uhh, és mit mondtak mit lehet kezdeni ezzel?
2019. dec. 16. 14:17
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekünk 2 évesen kezdődött a probléma, még nem volt 3 éves, amikor kivették az orrmanduláját. Azóta jobb a helyzet. A fülész mesélte hogy a legfiatalabb 8 hónapos volt, akit műtött. De a fülészeten tudnak olyan gyógyszert felírni, amivel akár évekig is el lehet halasztani a műtétet, mér persze ha ez a baj. De ezt sima háziorvos nem tudja megállapítani.
2019. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!