Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dörzsöli a szemét, álmos, de...

Dörzsöli a szemét, álmos, de ha ágyba teszem vagy ringatni próbálom dobálja magát, sír. Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 10:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ja de ez csak este van nálatok? Vagy minden lefekvésnél?

Csak mert akkor lehet, hogy más a probléma... csak gondolkozom mi lehet a megoldás!

2010. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
napküzben és este is sajnos.
2010. júl. 20. 15:18
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy mégis meg kéne próbálni "otthagyni". Lehet, hogy az első alkalmakkor tovább fog tartani, mert ő már 9 hónapos és eddig sosem csináltad így, nem fogja érteni, hogy most miért?! Egyébként én sem szoktam soha ezt tenni más esetben, de amikor már csak nyűglődik, akkor nincs más megoldásom nekem sem. Főleg, ahogy nálatok is, akkor már a kezemben sem jó. Még annyi, hogy próbálok figyelni mindig, hogy nem fáradt-e már és akkor még a holtpont előtt leteszem... amikor tudom.
2010. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!