Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet adni egy...

Mikortól lehet adni egy babának kemény lapos könyvet?

Figyelt kérdés
10 hónapos lányom jelenleg megeszi. Hiába próbálok mesélni neki belőle, nézegetni vele. Egy darabig ugyan nézi, de inkább meg akarja enni. Ez mikortól változhat? Mikortól fogja jobban érdekelni?

2019. dec. 18. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyerekenként változó..

Lányomat 14-15 hónaposan kezdte érdekelni... 1,5 évesen a vékonypapossal is boldogul

Unokahúgoméknál már 10 hónaposan a rendes könyv is sláger volt.

2019. dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 évesen kezdett komolyabb érdeklődést mutatni :)
2019. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, nálunk is volt ilyen :D 1 éves vagy 14 hónapos kora körül talán, hogy már nem akarta megenni.
2019. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem most 3 hónapos a lányom, babakocsiban adtam mondhatni az ölébe... Világnak puüfölte nagyon tetszett neki... Majd 10 percre lefoglalta.. XD
2019. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 hónaposan a fiam is megenni akarta a kemény könyveket, leporellót. Kb 14 hónapos volt mikor már nem a fogait élezte bennük. És elkezdte érdekelni a sok figura, szín, forma.
2019. dec. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is változó. A 8 hónapos lányom mindent megrág, kivéve a könyvet. Szépen nézegeti, fordigatja, lapozgatja
2019. dec. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!